Hoşgeldiniz  
ads

İŞKAD’ın hayata geçirdiği ve kadın girişimcilere yönelik çözüm odağı olan “Menti Danışma Hattı” büyüyor

admin | 17 Temmuz 2023 | Alt Manşet, Genel, Gündem, Manşet, Son Dakika, Sürmanşet, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+


Kadınlara özel “Menti Danışma Hattı” büyük ilgi görüyor

Kadınlar, “Menti Danışma Hattı”nda buluşuyor

Girişimci kadınların önü açılıyor

ADANA – İş Kadınları Derneği (İŞKAD) Yönetim Kurulu Başkanı Berman Mantı, Menti Danışma Hattı’nın yoğun ilgi görmesinden duyduğu memnuniyeti paylaştı.
Tüm kadın girişimcilere ve iş dünyasına adım atmayı planlayan kadın girişimcilere yönelik, çözüm odaklı danışmanlık hizmeti vermek üzere İŞKAD bünyesinde oluşturulan “Menti Danışma Hattı”nın çalışmalarını sürdürdüğünü kaydeden Başkan Mantı, “Tüm kadınları bekliyoruz. Akıllarına takılan tüm sorulara yanıt alacakları danışma hattımız kadınların iş ve sosyal hayatında önemli bir rehber olacaktır” dedi.
İNTERNET SİTESİNDEN BAŞVURU YAPILABİLİYOR
İŞKAD Başkanı Berman Mantı, iskadodulleri.com internet sitesi üzerinden ulaşılabilen “Menti Danışma Hattı”nın uzmanlar eşliğinde yeni  girişimci kadınların yanı sıra alanında kariyer yapmak isteyen, işini büyütmek, genişletmek isteyen, üretim, istihdam ve ihracat teknikleriyle ilgili bilgi almak isteyen tüm kadınlara geniş olanaklar sunacağını söyledi.
“ADANA BİR ÇOK GENÇ GİRİŞİMCİ KAZANDI”
Finans, satış pazarlama, maliye, hukuk, yönetim organizasyon, finansa erişim, e-ticaret, networking, insan kaynakları ve benzer iş kollarında ilerlemek isteyen kadınlara katkı sunmanın keyfiyle tüm kadınlarla hayatı paylaşmanın onurunu yaşadıklarını ifade eden Başkan Berman Mantı, “Danışma hattı sayemizde özellikle Çukurova Bölgesi’nde ve Adana’da kadın girişimci sayısını artırmak istiyoruz. Hattımız kurulduğundan bu yana büyük bir ilgiyle karşılaştı. Adana, bir çok genç girişimci kadın kazandı. Kadın adının her alanda daha çok öne çıkmasını istiyoruz. Bu yöndeki çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Tüm kadınları “Menti Danışma Hattı”mıza başvuruya bekliyoruz” diye konuştu.

160 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Gerçek Adana Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.