Hoşgeldiniz  
ads

Kılıçdaroğlu Adana’da

admin | 22 Aralık 2021 | Alt Manşet, Genel, Gündem, Manşet, Son Dakika, Sürmanşet, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+


Kozan’da Büyükşehir’in Kubilay Parkı ve Gündüz Bakımevi açılışını yapacak olan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdoğlu, Çukurova Belediyesi’nin toplu açılış ve temel atma törenine katılacak. Kemal Kılıçdaroğlu Adana ziyaretinde ayrıca çeşitli toplantılar yapacak. Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Adanalıları Kozan’da ve Çukurova’da yapılacak açılış törenlerine davet etti.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Adana Büyükşehir Belediyesi ve Çukurova Belediyesi’nin açılış törenlerine katılmak üzere Adana’da…

Büyükşehir Belediyesi ve Çukurova Belediyesi’nde açılış törenleri ile ilgili tüm hazırlıklar tamamlanırken CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da Adana programı netleşti. CHP Lideri, Adanada ilk olarak bugün (23 Aralık Perşembe) Adana Nakliyeciler Sitesinde kamyoncularla kahvaltıda buluşacak ve onların sorunlarını dinleyecek. Ardından Kozan’a hareket edecek olan Kılıçdaroğlu, Sarıelif Kreşinde kadınlarla bir toplantı yapacak. Büyükşehir Belediyesi’nin Kozan’da Şehit Kubilay anısına yaptığı park ve gündüz bakımevi açılışını yapacak olan Kemal Kılıçdaroğlu, sonrasında muhtarlar, STK temsilcileri ve kanaat önderleriyle bir araya gelecek.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Kozan programının ardından Çukurova’ya geçecek. Saat 16:30’da Çukurova Belediyesinin toplu açılış töreni ve temel atma törenine katılacak olan Kemal Kılıçdaroğlu Adana Lezzetleri Çarşısında yapılacak törenden sonra da Çiftçiler Birliği ziyareti ile Adana programını tamamlayacak.

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin,  “Şimdiye kadar 6 toplu açılış ve temel atma töreni yaptık. Bunlardan 3’ünü Sayın Genel Başkanımızın katılımı ile gerçekleştirdik. Şimdi 7’nci toplu açılış töreni yapıyoruz. Genel Başkanımızın bu törene katılacak olması bizi çok mutlu etti. İnşallah her yıl toplu açılış ve temel atma töreni yapma geleneğimizi sürdüreceğiz ve 10’uncu yılda 10’uncu toplu açılış yaparak bunu taçlandıracağız. Tüm Adanalıları Kozan’da Büyükşehir Belediyemizin açılış törenine ardından Çukurova’daki törene bekliyoruz” dedi.

Çukurova Belediyesi’nin 7’nci toplu açılış ve temel atma töreninde açılacak ve temeli atılacak projeler şöyle:

AÇILIŞI YAPILACAK ESERLER

Adana Lezzetleri Çarşısı

Mola Evi

Müslüm Baba Parkı

Yüzüncü Yıl Emekli Dinlenme Evi

Karslı Kadın Sohbet ve Dayanışma Evi

Türkan Bebek Parkı

Belediyeevleri 12 Nolu Park

Yüzüncüyıl 19 Nolu Park

Huzurevleri 16 Nolu Park

Güzelyalı 9 Nolu Park

TEMELİ ATILACAK ESERLER

Yüzüncüyıl 2 Nolu Gülen Yüzler Semt Kreşi

Yurt Mahallesi Açık Semt Pazarı

Güzelyalı Spor Tesisi ve Tenis Kortu

Erdal İnönü Parkı

Madımak Parkı

3 Fidan Parkı

270 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Gerçek Adana Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.