Hoşgeldiniz  
ads

SEYHAN BELEDİYESİ’NDE BAYRAMLAŞMA SEVİNCİ

admin | 20 Nisan 2023 | Alt Manşet, Genel, Gündem, Manşet, Son Dakika, Sürmanşet, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+


BAŞKAN AKAY’DAN BELEDİYE ÇALIŞANLARINA TEŞEKKÜR

Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, belediye emekçileriyle bayramlaştı, deprem bölgesindeki özverili çalışmalarından dolayı çalışanlara teşekkür etti. Başkan Akay, “Hatay’da Adıyaman’da, Kahramanmaraş’ta İskenderun’da, Pınarbaşı’nda, Nurhak’ta her yerde Seyhan Belediyesi’nin çalışmalarından bahsediliyor. Bütün bunlar hepimizin, hepinizin eseri. Hepinize tekrar tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

Ramazan Bayramı ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla düzenlenen bayramlaşma töreni Başkan Akay, belediye bürokratları, meclis üyeleri, CHP milletvekili adayları ve çalışanların katılımıyla Belediye Hizmet Binası fuayesinde gerçekleştirildi.

Başkan Akay yaptığı konuşmada bayramların özel günler olduğunun altını çizdi. Akay, “Bayramlar dostlarımızla, sevdiklerimizle, bazen çoğu kez beraber olma şansını çok az elde ettiğimiz kişilerle buluştuğumuz anlar” dedi.

Bu yıl bayramı depremlerdeki kayıplar nedeniyle buruk kutladıklarını dile getiren Başkan Akay, belediye çalışanlarının deprem bölgelerindeki çalışmalarının çok anlamlı ve değerli olduğunu vurguladı. Akay, “Hatay’da, Adıyaman’da, Kahramanmaraş’ta, İskenderun’da, Pınarbaşı’nda, Nurhak’ta her yerde büyük ölçüde Seyhan Belediyesinin çalışmalarından bahsediliyor. Bütün bunlar hepimizin, hepinizin eseri. Çok sayıda personelimiz şu anda deprem bölgesinde çalışma yapıyor. Onlar o çalışmayı yaparken, sizler onların eksikliğini hissettirmeden günün işlerini yapıyorsunuz. Bu hepimizin başarısı, topyekûn Seyhan Belediyesinin başarısı. Ben kendi adıma gurur duyuyorum. Sizler de duymalısınız. Hepinize tekrar tekrar teşekkür ediyorum. Deprem bölgelerinde olmaya devam edeceğiz” diyerek çalışanların Ramazan Bayramı ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı.

Seyhan Belediyesi çalışanlarından oluşan Kadim Türküler Topluluğu da seslendirdiği eserlerle törene renk kattı.

160 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Gerçek Adana Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.