Hoşgeldiniz  
ads

SEYHAN BELEDİYESİ’NDEN VERGİ ÖDEME HATIRLATMASI

admin | 09 Mayıs 2024 | Alt Manşet, Genel, Gündem, Manşet, Son Dakika, Sürmanşet, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+


Seyhan Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü, 2024 yılı Emlak, Çevre Temizlik İlan ve Reklam vergilerinin birinci taksit son ödeme gününün 31 Mayıs Cuma günü olduğunu, vatandaşların cezalı duruma düşmemesi için ödemelerin zamanında yapılması  hatırlatmasında  bulundu.

MÜKELLEFLER İÇİN RAHAT BİR ORTAM SAĞLANDI

Seyhanlı mükelleflerin; vergilerini rahatlıkla ödeyebilmeleri için gerekli kolaylığın sağlandığı ve uygun ortamların hazırlanıp ikramlarda bulunulduğunun belirtildiği açıklamada , “ Ödemeler, Seyhan Belediyesi merkez bina veznelerinde nakit olarak veya kredi kartı ile yapılabilmektedir. Online ödeme işlemleri Seyhan Belediyesi’nin  www.seyhan.bel.tr web sitesinde E-Belediye modülü ve E-devlet üzerinden gerçekleştirilmektedir “ denildi.

HİZMET BÜROLARINDA KREDİ KARTI İLE ÖDEME YAPILABİLİYOR

Seyhan Belediyesi Gürselpaşa ve Yeşilyurt hizmet bürolarında, ödemelerin sadece kredi kartı ile yapıldığı, mükelleflerin cezalı ödeme durumuna düşmemeleri ve mağdur olmamaları için ödeme merkezlerinde bulunan veznelerin, Mayıs ayının son haftasında 25 Mayıs cumartesi ve 26 Mayıs pazar günleri de açık olacağı belirtildi.

104 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Gerçek Adana Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.