Hoşgeldiniz  
ads

Yeşiloba Oto Galericiler Köprüsü açıldı

admin | 03 Mayıs 2023 | Alt Manşet, Genel, Gündem, Manşet, Son Dakika, Sürmanşet, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+


Zeydan Karalar, “Halkımızın ihtiyaç ve isteklerini yerine getirmek bizim işimiz.”

Adana Büyükşehir Belediyesi’nce yapılan Yeşiloba Oto Galericiler Sitesi Köprüsü’nün açılışı gerçekleştirildi. Seyhan İlçesi Yeşiloba Mahallesi’nde inşa edilen köprünün açılışına Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, milletvekilleri, milletvekili adayları, muhtarlar, Yeşiloba Oto Galericiler Sitesi esnafı ile Yeşiloba halkı katıldı.

BÖLGEDEKİ ÖNEMLİ BİR İHTİYACA CEVAP VEREN KÖPRÜ YAPILDI

Güzel ve yararlı bir hizmetin açılışını yaptıklarını belirten Başkan Zeydan Karalar, “Buradaki köprü dar ve sıkıntılıydı, sık sık kazalar oluyordu. Burayı rahatlatan bir körü yapmış olmanın sevincini yaşıyoruz. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

Otocenter esnafı ve mahalle halkının önemli bir ihtiyacına cevap verildiğini belirten Başkan Zeydan Karalar, halka hizmete ara vermeden devam ettiklerini söyledi.

MALİ DİSİPLİN, AHLAKLI ÇALIŞMA VE PARAYI DOĞRU KULLANMA…

Başkan Zeydan Karalar şöyle devam etti: “Sel, pandemi ve başka birçok sorunla boğuşulan yıllar boyunca bu kadar hizmeti nasıl yaptığımızı merak edenler var. Zeydan Karalar gömü mü buldu diyorlar. Parayı iyi kullanmamız, mali disiplinimiz, harama el uzatmadan ahlaklı çalışmamız bizim gömümüz. Halkımız için en iyisini yapmak adına böyle çalışmaya devam edeceğiz.”

Yeşiloba Mahallesi Muhtarı Ali Yaylalı, Otagalericiler Sitesi esnafı ve Yeşiloba sakinleri, bölgeye yapılan hizmetlerden dolayı Başkan Zeydan Karalar’a teşekkür etti.

Sinanpaşa Mahallesi’nde gerçekleştirilen Millet Buluşması’nda da halkla bir araya gelen Başkan Zeydan Karalar, 8 Mayıs’ta Uğur Mumcu Meydanı’nda, saat 15’te, Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun halka hitap edeceği  mitinge katılım çağrısı yaptı. 

219 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Gerçek Adana Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.