Hoşgeldiniz  
ads

admin | 21 Haziran 2022 | Alt Manşet, Genel, Gündem, Manşet, Son Dakika, Sürmanşet, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Ceyhanlı güreşçiler 8 madalya ile döndü

CEYHAN BELEDİYESİ <ceyhanbelediyesibasin@gmail.com>

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, Ceyhan’a 8 madalya ile dönen Ceyhan Belediyesi Güreş Takımı ile gurur duyduğunu vurguladı

Ceyhanlı güreşçiler başarılarıyla göz dolduruyor

Ceyhanlı güreşçiler 8 madalya ile döndü

Ceyhan Belediyesi  Güreş Takımı, başarıdan başarıya koşuyor. Çukurova Belediyesi’nce 19.su gerçekleştirilen Adana Salbaş Karakucak Güreşleri’nde 2 altın, 3 gümüş, 3 bronz madalya alarak Ceyhan halkının göğsünü kabartan güreşçiler, Ceyhan’a gururla döndü. Ceyhan Belediyesi Güreş Takımı sporcularından 75 kilogramda Hasan Kaya ve 90 kilogramda Fatih Karataş altın madalyanın sahibi olurken, 50 kilogramda Ömer Azıl, 40 kilogramda Murat Oktar ve 60 kilogramda Hasan Yıldırım gümüş madalya kazandı. Güreş Takımı’nda 35 kilogramda Yiğit Hamza Egemen, 70 kilogramda Boran Özkan ve Enes Kurağ da bronz madalyanın sahibi oldu.

HÜLYA ERDEM TEBRİK ETTİ

Salbaş Karakucak Güreş Şenlikleri’nde toplamda 8 madalya alan sporcuları başarısından dolayı kutlayan Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, Ata sporu güreşin gelecek nesillere aktarılması için belediye imkanları çerçevesinde sporculara destek olmaya devam edeceklerini söyledi.

Ceyhan Belediyesi Güreş Takımı’nın 2021-2022 Adana il seçmeleri ve Türkiye şampiyonalarında toplam 19 altın, 22 gümüş ve 15 bronz madalya kazandığını, sporcuların Salbaş’taki toplam 8 madalya ile de başarılarına başarı eklediğini dile getiren ve güreş takımını kutlayan Başkan Erdem, “Ceyhanlı gençlerimize eğitim-öğretimin yanı sıra spor branşlarıyla da sahip çıkıyoruz. Başarılarıyla bizleri onurlandıran tüm, Ceyhanımızı Adana’da ve Türkiye’de hakkıyla temsil eden sporcularımıza, teknik heyetimize ve yöneticilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

BAŞKAN ERDEM’E TEŞEKKÜR…

Hafta içi 15.00-17.00 ve 17.00-19.00 saatleri arasında her gün, minikler, yıldızlar, gençler ve büyükler kategorisinde antrenman yaptıklarını dile getiren Ceyhan Belediyesi Güreş Takımı antrenör ve sporcuları ise desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem’e teşekkür etti.
 

203 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Gerçek Adana Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.