Hoşgeldiniz  
ads

Adana Gibi Başkan hep halkın içinde

admin | 10 Temmuz 2023 | Alt Manşet, Genel, Gündem, Manşet, Son Dakika, Sürmanşet, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Zeydan Karalar Adana’nın 40 yıllık, 50 yıllık sorunlarını teker teker çözerken, hemşehrileriyle bir araya gelmekten imtina etmiyor, sorunları, istek ve talepleri birinci ağızdan dinleme kararlılığından ödün vermiyor.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Güzelevler Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Mahalleye yapılan altyapı, yol, durak, köprü, park hizmetleriyle ilgili bilgi veren, yapılacak diğer hizmetleri anlatan Başkan Zeydan Karalar, mahalle sakinlerinin talep ve isteklerini dinledi.

Göreve başladığı günden bu yana, merkezde ve kırsalda, mesaisinin büyük çoğunluğunu halkın arasında, ilçelerde, köylerde, mahallelerde geçiren ve halkın sorunlarını birinci ağızdan dinleyen Başkan Zeydan Karalar, hemşehrileriyle bir arada olmaktan vazgeçmiyor.

Enerjisini Adanalılardan aldığını her fırsatta dile getiren Başkan Zeydan Karalar, gittiği her yerde hemşehrilerinin sevgi gösterileriyle karşılanıyor.

Adanalıların bağrına bastığı, sevgisini, ilgisini esirgemediği Başkan Zeydan Karalar, halkın istek, ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda çalışmaktan ödün vermiyor.

136 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Gerçek Adana Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.