Hoşgeldiniz  
ads

Adana’nın gençleri Yumurtalık Gençlik Kampı’nda buluştu

admin | 30 Haziran 2024 | Alt Manşet, Genel, Gündem, Manşet, Son Dakika, Sürmanşet, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Gençler kamp yeri olarak Yumurtalık’ı seçti

ADANA – Yumurtalık Belediye Başkanı Erdinç Altıok, Adana’nın denize açılan kapısı Yumurtalık’ın eğitim, dayanışma ve yaz kampı için ideal bir ilçe olduğunu vurguladı.

CHP İl Gençlik Kolları’nın düzenlediği “2024 Adana Gençlik Kolları Eğitim ve Dayanışma Yaz Kampı”nın Yumurtalık’ta düzenlenmesinden duyduğu memnuniyeti paylaşan Başkan Altıok, kampa katılan CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Adana Milletvekili Burhanettin Bulut, Genel Başkan Yardımcısı Erhan Adem, Adana Milletvekili Ayhan Barut, CHP Adana İl Başkanı Doç. Dr. Anıl Tanburoğlu, Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar, CHP Yumurtalık İlçe Başkanı Rüştü Soylu, CHP Adana İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Tanık, belediye meclis üyeleri ve genç partililerine teşekkür etti.

“YUMURTALIK, ADANA VE TÜRKİYE İÇİN BÜYÜK ÖNEM TAŞIYOR”

Başkan Altıok, gençlerin; 3 günlük kamp programında Türkiye’de yaşanan ekonomik ve siyasi gelişmeleri irdelemekle birlikte doğa koşullarında yaşamanın önemini kavradığını, ayrıca dayanışmanın en güzel örneklerini sergilediğini kaydetti.

Kamp programının ayrıca Yumurtalık’ta düzenlenmesinin önemine dikkat çeken Başkan Erdinç Altıok, güneyin incisi, şirin Yumurtalık ilçesinin daha çok programlara, ulusal ve uluslararası etkinliklere ev sahipliği yapacağını söyledi.

“ADANA’DA YUMURTALIK VAR”

Göreve geldiği günden itibaren Yumurtalık ilçesinin gerek Adana ve gerekse Türkiye açısından önemini bilerek hareket ettiğini ifade eden Başkan Altıok, “Yumurtalık’ta halkımıza verdiğimiz sözleri bir bir yerine getireceğiz. Nitekim sahillerimizi halkımıza açtık ve modern bir kimliğe büründürmeye başladık. Tabi ki daha yeni başladık ama göreceksiniz ki Yumurtalık güneyin parlayan yıldızı olacak. Bunu hep birlikte başaracağız. Atatürk ilke ve devrimleriyle donanan tüm gençlerimize, Yumurtalık halkımıza sözümüz olsun ki; Adana’da deniz var mı algısını yerle bir edeceğiz. Adana’da deniz de var, tarih de var, kültür de var, turizm de var. Adana’da Yumurtalık var Yumurtalık” şeklinde konuştu.

59 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Gerçek Adana Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.