Hoşgeldiniz  
ads

AGSYD’DEN 1. BAHAR ŞENLİĞİ

admin | 06 Haziran 2023 | Alt Manşet, Genel, Gündem, Manşet, Son Dakika, Sürmanşet, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Anadolu Gazeteciler ve Spor Yazarlar Derneği Adana Şube Yönetimi Başkan Mustafa Boz öncülüğünde üyeleri için Bahar şenliği düzenledi. Sarıçam Belediyesinin katkıları ile Sarıçam piknik alanında düzenlenen etkinliğe üyeler yoğun katılımda bulundu. 1. Bahar Şenliğine Adana şubesi üyeleri eşleri ve çocukları ile katılarak doğa ve yeşillikler içerisinde güzel bir gün geçirdiler.

Amacımız asgari geçim standartlarının altında yaşamaya çalışan, ailesini geçindirmek için şartlarını zorlayan meslektaşlarımızın bir gün de olsa yaşadıkları olumsuzlukları geride bırakarak aileleri ile birlikte zaman geçirmelerini sağlamaktı, bunu da başardık diyen Başkan Boz; ‘ Katılımcılara teşekkür etti.  Başkan Boz bu yıl ilk kez 1. si  Düzenlenen Bahar Şenliğinin geleneksel hale geleceğini ve her yıl düzenleneceğini dile getirdi. ‘

AGSYD Adana Şube Başkanı Mustafa Boz, “Dernek üyelerimizin aileleri ile birlikte Sarıçam piknik alanında düzenlediğimiz  ‘Bahar Şenliği’nin’ birincisini düzenlemekten dolayı büyük bir mutluluk duyuyoruz.  Amacımız dernek üyelerimizin eşleri, çocukları ile birlik ve beraberlik içerisinde kaynaşmayı sağlamak,  omuz omuza büyük bir aile olduğumuzu, iyi günde de kötü günde de her zaman sırt sırta üyelerimizin yanında olduğumuzun bilinmesini sağlamak ana hedefimiz.’ Şeklinde konuştu.  Başkan Boz, ‘ Bundan sonra bu tür etkinliklerin daha sık yapılabilmesi için Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte karar aldıklarını ve bu tür etkinliklerin devamını sağlamak adına büyük çaba ve gayret göstererek etkinliklere hız kesmeden devam edeceklerini 1. Bahar Şenliğinin de bunun göstergesi olduğunu ifade etti.  

Başkan Boz; ‘yerel basın emekçilerinin her zaman yanında olan Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ’a ve Başkan Uludağ’ın talimatları ile pikniğin sorunsuz geçmesi için kendilerini yalnız bırakmayan ve tüm ihtiyaçları eksiksiz gideren Sarıçam Belediyesi Gençlik ve Spor Şube Müdürü Kadir Gül’e desteklerinden dolayı teşekkür etti.

134 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Gerçek Adana Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.