Hoşgeldiniz  
ads

Ahmet Dardağan, Seyhan İlçesi için Aday, Adaylığını açıkladı.

admin | 27 Kasım 2023 | Alt Manşet, Genel, Gündem, Manşet, Son Dakika, Sürmanşet, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Mücadele Azmimiz Köklerimizden Gelir, Biz Ülkenin Temelini Oluşturan ,Onu Aydınlık Yarınlara Kavuşturacak Partinin Öz evlatlarıyız.
Biliyordum Ki Bu Parti Aydınlık Yarınların Partisidir.
Cumhuriyet Halk Partisi Çukurova İlçe Başkan Yardımcılığı, Kurultay İl Ve İlçe Delegeliği, CHP Parti Okulu Eğitmenliği, Adana İl Bilişim Sorumluluğu ve İl Başkan Vekilliği, Seyhan İlçe Başkanlığı görevlerinde bulundum.
Görevlerimi Büyük Bir Onurla Yerine Getirdim. Görevim Süresince İlçemizin Her Sokağını, Caddesini Kendime Sorumluluk Alanı Bilip Her Zaman Sahada, Halkımızla Beraber Olduk. Onların Sorunlarını Kendi Sorunumuz Bildik ,Çözümü Noktasında Hep Birlikte Mücadele Verdik. Dönemimizde Seyhan’ımızda İktidarı Büyük Bir Birliktelikle Elde Ettik.

Kadınlarımızla, Gençlerimizle ,Seyhanımızda Tam Bir Uyum İçerisinde Yeniden İktidarı Elde Edip Halkımızın Tüm Sorunlarına Olan Hakimiyetimizle ve Bunların Çözümü Olacağımıza Olan Kararlılığımızla,Ülkemizi Aydınlık Yarınlara Kavuşturacağımıza Olan İnancımızla Hepinizin Kardeşi,Abisi,Partimizin Bir Neferi Olarak Bayrağı Devir Alıp Daha Yükseğe Taşımak İçin Seyhan Belediye Başkanlığına A.Adayım.
Her Zaman Yan Yana Her Zaman Omuz Omuza ..

Hizmette Kalite

Kaliteli Yaşamla

Daha Güçlü Seyhan

Ahmet Dardağan
Seyhan Belediye Başkan A.Adayı

192 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Gerçek Adana Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.