Hoşgeldiniz  
ads

AK Parti Adana İl Başkanlığı’ndan yeni üye seferberliği…

admin | 20 Haziran 2022 | Alt Manşet, Genel, Gündem, Manşet, Son Dakika, Sürmanşet, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Başkan Mehmet Ay; ‘Mevcut üye sayımızı 2’ye katlayacağız.’

AK Parti Adana İl Başkanı Mehmet Ay, Adana’da 300 bin olan üye sayısını seçime kadar 600 bine çıkaracaklarını söyledi. Başkan Ay, “Her bir vatandaşımızın gönlüne girmek için, hizmetlerimizi ve büyük Türkiye için hedeflerimizi anlatmaya devam edeceğiz” dedi.

Başkan Mehmet Ay, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 15 Haziran’daki Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda “Ülkemizin 81 şehrinde 85 milyon vatandaşımızın her birine ulaşma, her ulaştığımız insanın da gönlünü kazanma hedefiyle seçim gününe kadar çalışacağız. Hemen ardından da 2023 seçim zaferimizin sembolü olacak 23 milyon üye hedefiyle yolumuza devam edeceğiz. Bununla ne demek istediğimi anlıyorsunuz. Yani 23 milyon hedefini koyduğumuza göre bu oy, aynı zamanda üye, üye, üye. Bunu yapacağız, seçim öncesi seçimi kazanacağız. Bu, bizim için zor bir şey değil. Şu anda 11 milyonu aşkın üyemiz var mı? Var. Her üyemiz, bir üye daha ilave ederse işte seçimden önce seçimi kazandık demektir. Onun için ana kademe il başkanlarımız, kadın kolları il başkanlarımız, gençlik kolları il başkanlarımız durmak yok, yola devam. Görüldüğü gibi zor bir konu değil. Eğer ana kademe, kadın kolları, gençlik kolları bu üyelerimize bunu telkin eder, onlar da bunu yapmaya başlarlarsa mesele bitmiştir. Ama bütün ana kademeye, kadın kollarına, gençlik kollarına bunu öyle kabul ettirmeliyiz ki her biri ‘benim böyle bir görevim var, bunu başarmalıyım’ demeli.” şeklindeki konuşmasının hemen ardından Adana’da yeni üye seferberliği başlattıklarını açıkladı.

ADANA HEP BİRİNCİ OLDU
Daha önce gerçekleştirdikleri yeni üye kaydı çalışmalarında en fazla yeni üye kaydı yaparak Türkiye geneli iller arasında birinci olduklarını hatırlatarak, göreve geldikten sonra pandemi döneminde ve sonrasında yaklaşık 2,5 yıl gibi bir sürede 93 bin 500 yeni üye kaydı yaptıklarını belirten Başkan Ay, “Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, geçtiğimiz hafta yapılan il başkanları toplantısında, Türkiye’deki toplam üye sayımızı 11 milyon 500 binden 23 bine çıkartma noktasında bir talimatları oldu. Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatı doğrultusunda Adana’mızda yeni üye seferberliği başlatıyoruz” dedi.

ADANA TEŞKİLATLARI GÜÇLÜ, DİRİ VE HEYECANLI
AK Parti Adana teşkilatının, çok güçlü, diri ve heyecanlı bir teşkilat olduğunu vurgulayan Başkan Ay, “Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatıyla Adana’mızdaki 300 bin olan üye sayımızı 600 bine çıkarmak için 15 ilçemizde, 830 mahallemizde yeni üye seferberliği ilan ediyoruz.
Her bir vatandaşımızın gönlüne girmek için, hizmetlerimizi ve büyük Türkiye için hedeflerimizi anlatmaya devam edeceğiz.
Her zaman olduğu gibi, vatandaşımızın emrinde, yanında olacağız. Tüm teşkilat mensuplarımızla aziz milletimize hizmetkar olmak için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

410 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Gerçek Adana Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.