Hoşgeldiniz  
ads

AK Parti Teşkilat Akademisi Adana Eğitim Programı yapıldı

admin | 20 Aralık 2021 | Alt Manşet, Genel, Gündem, Manşet, Son Dakika, Sürmanşet, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

AK Parti Genel Merkezi Ar-Ge ve Eğitim Başkanlığı’nca düzenlenen Teşkilat Akademisi Adana Eğitim Programı 2 gün süren eğitimin ardından sona erdi.

Yüreğir Kültür Merkezi’nde yapılan Teşkilat Akademisi Programı, AK Parti Adana İl Başkanı Mehmet Ay’ın açılış konuşmasıyla başladı. Ar-Ge ve Eğitim Başkanlığı koordinasyonunda, ‘Bu Hikayenin Kahramanı Sensin’ mottosuyla gerçekleştirilen ve ana kademe, kadın kolları, gençlik kolları, il ve ilçe yönetimlerini kapsayan Teşkilat Akademisi Programı’nda, parti yöneticileri, önceki dönem bakanlar, milletvekilleri, uzman eğitimciler, akademisyenler ve gazeteciler eğitim verdi.

BİRİNCİ GÜN

Teşkilat Akademisi Programı’nın birinci gününde, sırasıyla önceki dönem Gençlik ve Spor Bakanı ve TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Akif Çağatay Kılıç ‘Sessiz Devrimler Çağı’, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Mali ve İdari İşler Başkanı Vedat Demiröz ‘AK Parti Demokrasi Yolculuğu ve Lider’, Şair Nurullah Genç ‘Ak Değerler’, önceki dönem AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanı ve İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş ‘Teşkilatın El Kitabı’, önceki dönem Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslar ‘Savunma Teknoloji Ulaştırma’ ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Tanıtım ve Medya Başkanı Hamza Dağ ‘Siyasal İletişim ve Yeni Medya’ konusunu anlattı.

İKİNCİ GÜN

Programın ikinci gününde ise, önceki dönem Fatih Belediye Başkanı ve İstanbul Milletvekili Mustafa Demir ‘Reformcu Ak Belediyecilik’, Gazeteci Abdurrahman Uzun ‘Etkili İletişim’ Gazeteci İhsan Aktaş ‘Dünyanın Yeni Yıldızı’ ve Sanatçı Uğur Işılak ‘Motivasyon’ konusunu anlattı. Sanatçı Uğur Işılak, şarkılarıyla da programa katılanları coşturdu.

Teşkilat Akademisi Programı, Genel Merkez Ar-Ge Başkan Yardımcısı Atakan Yılmaz’ın teşekkür konuşmasıyla sona erdi.

350 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Gerçek Adana Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.