Hoşgeldiniz  
ads

AK Parti teşkilatlarında heyecan devam ediyor

admin | 23 Haziran 2022 | Alt Manşet, Genel, Gündem, Manşet, Siyaset, Son Dakika, Sürmanşet, Tüm Manşetler, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+

‘Teşkilat Akademisi Mahalle’ başlıyor

AK Parti Adana İl Başkanı Mehmet Ay, AK Parti’de eğitim programlarının hız kesmeden devam ettiğini belirterek, bu hafta sonu da mahalle başkanları ve yönetimlerini kapsayan ‘Teşkilat Akademisi Mahalle’ eğitim programı yapılacağını söyledi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Mehmet Ay, “AK Parti Genel Merkez AR-GE ve Eğitim Başkanlığı’mızın başkanlığında yürütülen eğitim programları hız kesmeden devam ediyor. Türkiye geneli, 3 kademe, il ve ilçe teşkilatlarımıza yönelik eğitim programları daha önce yapılmıştı.
Şimdi sırada mahalle başkanlarımız ile yönetimlerini kapsayan ‘Teşkilat Akademisi Mahalle’ programı var. İlimizde hafta sonu yapılacak olan eğitim programına 830 mahalle başkanımız ile yönetimleri katılacak.  
Eğitimler, alanında uzman ve kamuoyunun da çok iyi tanıdığı isimler tarafından verilmektedir.
Katılımların çok yoğun olduğu eğitim programlarında, eğitimin yanı sıra bir araya gelmenin ve Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın sürekli ifade ettiği gibi ‘bir olmanın, iri olmanın, diri olmanın’ da sevincini yaşıyoruz” dedi.

Dersler ve eğitimciler:
– Teşkilatçılık: Tecrübe Paylaşımı (Esat Nuhoğlu)
– Siyasal İletişim ve Yeni Medya (Ersin Çelik)
– Kişisel Gelişim: Etkili İletişim (Tarkan Zengin)
– Motivasyon (Aykut Kuşkaya)

338 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Gerçek Adana Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.