Hoşgeldiniz  
ads

AK Parti’de teşkilat içi temayül yoklaması

admin | 27 Kasım 2023 | Alt Manşet, Genel, Gündem, Manşet, Son Dakika, Sürmanşet, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

4’ü büyükşehir olmak üzere toplam 75 aday adayı yarıştı, 2 bin 195 kişi elektronik ortamda oy kullandı.

Başkan Ozan Gülaçtı;

‘Çok titiz ve hassas bir çalışma yapıyoruz’

’31 Mart gecesi, Cumhur İttifakı olarak en görkemli seçim zaferine imza atacağız’

AK Parti Adana İl Başkanlığı’nca 31 Mart’ta gerçekleştirilecek yerel seçimlere yönelik teşkilat içi temayül yoklaması yapıldı.

Serinevler Spor Salonu’ndaki temayül yoklamasında, il ve ilçe 3 kademe yönetimleri,
önceki dönem il ve ilçe başkanları, belediye meclis üyeleri ve mahalle başkanlarından oluşan toplam 2 bin 195 kişi elektronik ortamda oy kullandı. Katılım ve ilginin yoğun olduğu temayülde, 4’ü büyükşehir belediye başkan aday adayı, 71’i de ilçe belediye başkan aday adayı olmak üzere 75 aday adayı yarıştı.

’Türkiye Yüzyılı Şehirleri’ temasıyla gerçekleştirilen teşkilat içi temayül yoklamasına, Genel Başkan Yardımcısı AR-GE ve Eğitim Başkanı Trabzon Milletvekilimiz Mustafa Şen, MKYK Üyesi Mustafa Sever, Aydın Milletvekili Seda Sarıbaş, Kastamonu Milletvekili Halil Uluay, Kadın Kolları MYK Üyesi Oya Eronat ve Gençlik Kolları MKYK Üyesi Ertuğrul Yılmaz gözlemci olarak katıldı.

Teşkilat içi temayül yoklamasını birlik ve beraberlik içerisinde bayram havasında gerçekleştirdiklerini belirten AK Parti Adana İl Başkanı Ozan Gülaçtı, “Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, 31 Mart 2024 Yerel Seçimleri’nde en iyi sonucu almak için aday belirlenmesinde de çok titiz ve hassas bir çalışma yürütüyoruz. 31 Mart gecesi, AK Parti’miz ve Cumhur İttifakı için en görkemli seçim zaferine imza atacağımız bir gece olacak. Tüm teşkilatlarımızla buna hazırız” dedi.

126 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Gerçek Adana Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.