Hoşgeldiniz  
ads

Bakan Karaismailoğlu ve Ak Parti Heyetinden MHP Adana İl Başkanlığı’na ziyaret…

admin | 21 Haziran 2022 | Alt Manşet, Genel, Gündem, Manşet, Son Dakika, Sürmanşet, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

A

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu; Ak Parti Genel Başkan Yardımcıları Ömer Çelik, Jülide Sarıeroğlu, İl Başkanı Mehmet Ay, Milletvekilleri Ahmet Zenbilci ve Abdullah Doğru ile birlikte MHP Adana İl Başkanlığı’na ziyarette bulundu.

Karaismailoğlu, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nü önümüzdeki Nisan ayında Adana’nın hizmetine sunacaklarını bildirdi.

 “Ülkemizin geleceği ve gelecek nesiller için çok önemli bir dönemeç noktasındayız. O yüzden Cumhur İttifakı çok kıymetli. Onun için bu birlik ve beraberliğimizi daha da sıkı sarılarak bu işlerin üstesinden geleceğiz ama millete hizmeti olmayanların, ömürleri boyunca taş üstüne taş koymayanların gerçek yüzlerini de herkese anlatmamız gerekiyor.”

Bakan Karaismailoğlu ve Ak Parti Heyetinden MHP Adana İl Başkanlığı’na ziyaret…

“Cumhur İttifakı çok kıymetli!”

ADANA – Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, “Ülkemizin geleceği ve gelecek nesiller için çok önemli bir dönemeç noktasındayız. O yüzden Cumhur İttifakı çok kıymetli.” dedi.

 Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu; Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sözcüsü Ömer Çelik, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Adana Milletvekili Jülide Sarieroğlu, Ak Parti İl Başkanı Mehmet Ay, Ak Parti Milletvekilleri Ahmet Zenbilci ve Abdullah Doğru ile birlikte Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanlığı’na ziyarette bulundu.

Bünyamin Avcı, Cumhur İttifakı’nın çalışmalarını anlattı

Bakan Karaismailoğlu ve beraberindeki heyeti MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, MHP MYK Üyesi Uğur Öztürk, MHP İl Divanı ve Yöneticiler karşıladılar. Bünyamin Avcı, Cumhur İttifakı olarak Adana’da yapılan çalışmaları anlattı. Avcı, Adana’ya ve vatandaşlara hizmet için gayret ettiklerini, bu istikamette MHP ve Ak Parti Teşkilatlarının Cumhur İttifakı çatısı altında birlik ve beraberlik ruhuyla omuz omuza verdiğini söyleyerek “Adana’mıza hizmet yolunda bıkmadan, usanmadan çalışmaya devam edeceğiz.” mesajı verdi.

15 Temmuz Şehitler Köprüsü Nisan’da bitiyor…

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Adana’ya çok önem verdiklerini söyledi.  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından 2016 yılında temeli atılan 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde de şantiyedeki çalışmaları yerinde incelediklerini belirten Karaismailoğlu, Bakanlık olarak üstlendikleri proje için  “Projeye dört elle sarıldık. İnşallah önümüzdeki Nisan ayı itibariyle projeyi bitirip Adanalıların hizmetine sunacağız. Aynı bunun gibi Adana’da devam eden birçok projemiz var; onları da kısa süre içinde bitirip bu şehrimizde yaşayan vatandaşlarımızın hayatlarına kazandırmak için işlerimizi hızlandıracağız.” dedi.

Türkiye’nin geleceği ve Cumhur İttiakı’nın önemi…

Türkiye’nin geleceği için Cumhur İttifakı’nın önemine vurgu yapan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu “Ülkemizin geleceği ve gelecek nesiller için çok önemli bir dönemeç noktasındayız. O yüzden Cumhur İttifakı çok kıymetli. Onun için bu birlik ve beraberliğimizi daha da sıkı sarılarak bu işlerin üstesinden geleceğiz ama millete hizmeti olmayanların, ömürleri boyunca taş üstüne taş koymayanların gerçek yüzlerini de herkese anlatmamız gerekiyor. Onu da yine hep birlikte yapacağız. Bizim işimiz vatandaşlarımızın işini kolaylaştıracak işler yapmak.” İfadesini kullandı.  

265 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Gerçek Adana Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.