Hoşgeldiniz  
ads

BAŞKAN OYA TEKİN, SODEMSEN YÖNETİMİNDE

admin | 30 Mayıs 2024 | Alt Manşet, Genel, Gündem, Manşet, Son Dakika, Sürmanşet, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

BAŞKAN TEKİN, İLK KEZ KATILDIĞI GENEL KURULDA, SODEMSEN YÖNETİMİNE SEÇİLDİ

BAŞKAN TEKİN, SODEMSEN YÖNETİMİNDE ADANA’YI TEMSİL EDECEK

Seyhan Belediye Başkanı Oya Tekin, ilk kez katıldığı Sosyal Demokrat Kamu İşverenleri Sendikası (SODEMSEN) Genel Kurulu’nda, yönetim kurulu asil üyeliğine seçildi. Emekçi ve işveren arasında köprü vazifesi gören SODEMSEN’in yeni yönetiminde yer almaktan mutluluk duyduğunu kaydeden Başkan Tekin, “Adana’mızı en iyi şekilde temsil edip görev alan arkadaşlarımız ile beraber güzel işlerin altına imza atacağız” dedi.

BAŞKAN OYA TEKİN, ÜYELERE TEŞEKKÜR ETTİ

Seyhan Belediye Başkanı Oya Tekin, Ankara’da yapılan Sosyal Demokrat Belediyeler Derneği (SODEM) ve Sosyal Demokrat Kamu İşverenleri Sendikası (SODEMSEN) 3. Olağanüstü Genel Kurulu’na katıldı.  Başkan Oya Tekin, ilk kez katıldığı Sosyal Demokrat Kamu İşverenleri Sendikası (SODEMSEN) Genel Kurulu’nda, yönetim kurulu asil üyeliğine seçildi. 23 milyon kişilik temsil kapasitesine sahip, işverenler ile işçiler ve işçi sendikaları arasında çalışma barışını temin etmek ve üyelerini mevzuat çerçevesinde temsil etmek gibi sosyal ve güçlü amaçlarla kurulan SODEMSEN’de göreve seçilmesinin mutluluğunu yaşadığını belirten Seyhan Belediye Başkanı Oya Tekin, “Bu önemli göreve beni layık gören, oy veren belediye başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Adana’mızı en iyi şekilde temsil edip görev alan arkadaşlarımız ile beraber güzel işlerin altına imza atacağımıza inanıyorum” dedi.

YENİ YÖNETİM KURULU

Seyhan Belediye Başkanı Oya Tekin’in de yer aldığı SODEMSEN’in yeni yönetiminde, “Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Çankaya Belediye Başkanı Hüseyin Can Güner, Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal, Bilecik Belediye Başkanı Melek Mızrak Subaşı, Sarıyer Belediye Başkanı Mustafa Oktay Aksu, Bornova Belediye Başkanı Ömer Ekşi ve Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz da bulunuyor.

2027 YILINA KADAR GÖREV YAPACAKLAR

Olağan genel kurulun ardından yeni yönetime seçilen belediye başkanları 2027 yılına kadar görev yapacak.

76 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Gerçek Adana Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.