Hoşgeldiniz  
ads

BAŞKAN TEKİN SEYHANLI MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

admin | 18 Nisan 2024 | Alt Manşet, Genel, Gündem, Manşet, Son Dakika, Sürmanşet, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

TEKİN, “ MUHTARLARIMIZLA HİZMET SÖZLEŞMESİ YAPACAĞIZ”

BAŞKAN TEKİN, “ 96 GÜNDE 96 MAHALLEMİZE ZİYARET GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ ”

Seyhan Belediye Başkanı Oya Tekin, Seyhanlı muhtarlarla bir araya gelerek yeni dönemde yapılacak olan hizmetler ile ilgili fikir alışverişinde bulundu. Başkan Tekin, “ Muhtarlarımızı önemsiyor ve büyük bir değer veriyoruz. 96 günde 96 mahallemize ziyaret çalışmamıza önümüzdeki hafta başlıyoruz” dedi.

“ HİZMETTE AYRIM YAPMAMIZI KİMSE BEKLEMESİN ”

Salman-ı Park Kültür Merkezi’nde gerçekleşen ve yoğun bir katılımın olduğu toplantıda konuşan  Seyhan Belediye Başkanı Oya Tekin, “ Yurttaşlarımız ile köprü vazifesini üstlenecek olan muhtarlarımızla ortak hareket edeceğiz. Yıllardır siyasetin içerisinde olmam nedeniyle muhtarlarımızı yakından tanıyorum. Yeni seçilen muhtarlarımız ile de seçim çalışmalarında tanışma fırsatımız oldu. Yeni dönem hepimize hayırlı olsun. Birlikte hareket ederek güzel çalışmaların altına imza atacağımıza inanıyorum. Tüm muhtarlarımız emin olsun, hizmetlerimizde siyasi ayrım yapmaksızın eşit ve adil bir yol izleyeceğiz” dedi.

“ MUHTARLARIMIZLA SIKÇA BİR ARAYA GELECEĞİZ ”

Mahalle muhtarlarıyla sıkça bir araya geleceklerini belirten Başkan Tekin, “ Çalıştay olarak gerçekleştireceğimiz toplantılarımızda mahalle muhtarlarımızın taleplerini dinleyip  mutabakata varılan zamanlarda eksiklikleri ortadan kaldırmak adına hizmet sözleşmesi yapacağız. Hem ben hem de muhtarlarımız çalışmaların takipçisi olup çalışmaların aksamaması adına üzeremize düşen sorumluluğu yerine getireceğiz” diye konuştu.

MUHTARLARIN TALEPLERİNİ DİNLEDİ

Konuşmasının ardından muhtarların hayırlı olsun dilekleri ve taleplerini dinleyip notlar alan Seyhan Belediye Başkanı Oya Tekin konuşmasını şöyle tamamladı, “ Genelde tüm muhtarlarımızın talepleri birbiriyle aynı paralelde. Yakın bir zamanda mahallelerimizde yapacağımız çalışmalar ile sorunları  ortadan kaldıracağımıza inanıyorum.”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Seyhan İlçe Başkanı Ramazan Atikaslan ve yönetim kurulu üyeleri ile Meclis üyelerinin de bulunduğu toplantı sonrasında günün anısına Başkan Tekin mahalle muhtarlarıyla hatıra fotoğrafı çektirdi.

123 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Gerçek Adana Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.