Hoşgeldiniz  
ads

BAŞKAN TEKİN, “ SEYHANLILARA VERDİĞİMİZ SÖZÜ TUTACAĞIZ ”

admin | 17 Nisan 2024 | Alt Manşet, Genel, Gündem, Manşet, Son Dakika, Sürmanşet, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

TEKİN, “ ÇOK ÇALIŞIP SEYHAN’I HAK ETTİĞİ NOKTAYA TAŞIYACAĞIZ”

BAŞKAN TEKİN TESİSLERİ GEZDİ, MEVCUT İŞLEYİŞ HAKKINDA BİLGİLER ALDI

Makamında oturmayıp Seyhan’ın sorunlarına acil neşter vurmaya kararlı olan Seyhan Belediye Başkanı Oya Tekin çalışmalarını durmaksızın sürdürmekte. Değişik birim müdürlüklerinin yanı sıra tesis ziyareti gerçekleştiren Başkan Tekin mevcut durum ve işleyiş hakkında bilgiler aldı.  Başkan Tekin, Seyhanlıların kendilerine güvenmesini isteyerek daha güzel bir Seyhan’a kısa zamanda kavuşulacağını söyledi.

“ETKİLİ VE VERİMLİ BİR BELEDİYE YARATACAĞIZ”

Seyhanlılara verdiğimiz “Etkili ve verimli bir belediye yaratmak ” sözünü yerine getirmek için kolları sıvadıklarını belirten Seyhan Belediye Başkanı Oya Tekin, “ Temizlik İşleri Müdürlüğümüz, Fen İşleri Müdürlüğümüz, Park ve Bahçeler Müdürlüğümüz ile Kompost Üretim Tesisimizi ziyaret ederek Seyhanımız için gece gündüz çalışan  personellerimizle bir araya gelip mevcut durum, işleyiş ve hizmetlerimizi nasıl geliştirebileceğimizi konuştuk” dedi.

“HERKES ÜZERİNE DÜŞENİ YERİNE GETİRECEK”

Hiç bir mazerete sığınmadan Seyhan’ı daha iyi bir noktaya taşıyabilmek adına önemli projelerin bir bir hayata geçirileceğini belirten Başkan Tekin, “Yapacak çok işimiz var. Bunun içinde çok çalışmamız gerekiyor. Herkes görev sorumluluğu çerçevesinde hareket ederek ilçemizin hak ettiği noktaya gelmesine katkı sağlayacak” şeklinde konuştu.

Seyhan Belediye Başkanı Oya Tekin’e  ziyaretlerde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Seyhan İlçe Başkanı Ramazan Atikaslan’da eşlik etti.

92 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Gerçek Adana Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.