Hoşgeldiniz  
ads

BAŞKAN TEKİN’DEN BAYRAM MESAJI

admin | 08 Nisan 2024 | Alt Manşet, Genel, Gündem, Manşet, Siyaset, Son Dakika, Sürmanşet, Tüm Manşetler, Video Galeri A- A+

TEKİN, “ BAYRAMLAR, DAYANIŞMA VE YARDIMLAŞMANIN

FAZLALAŞTIĞI ÖZEL GÜNLERDİR”

BAŞKAN TEKİN ADANALILARIN BAYRAMINI KUTLADI

Seyhan Belediye Başkanı Oya Tekin  Ramazan bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Tüm  Adanalıların bayramını kutlayan Başkan Tekin,  “ Mübarek Ramazan ayını geride bırakıp  bayrama kavuşmanın  mutluluğu  içerisindeyiz. Bayramlar dayanışma ve yardımlaşma duygularının fazlalaştığı önemli günlerdir” dedi.

“ NİCE MUTLU BAYRAMLARI BİR ARADA YAŞAYACAĞIZ”

Seyhan Belediye Başkanı Oya Tekin, “ Herkesin  birlik ve beraberlik içerisinde huzurlu ve mutlu bir bayram geçirmesini temenni ediyorum. Bayramlar, dargınlıkların ve kırgınlıkların bir kenara bırakılarak  sevgi, saygı ve hoşgörü duygularının fazlalaştığı önemli günlerimizdir.  Sevinçlerin mutluluğa dönüştüğü kimsenin yoksulluk ve sefalet içinde olmadığı, en yüce değer olan emeğin karşılığını bulduğu, hak, hukuk, adalet ve eşitliğin sağlandığı, güvenlik kaygısı ve gelecek endişesinin taşınmadığı, herkesin birlik ve beraberlik içinde yaşadığı bir bayram diliyor nice bayramları bir arada yaşamayı temenni ediyorum” diye konuştu.

Başkan Tekin, Ramazan bayramı süresince Seyhanlıların sıkıntı yaşamaması adına Seyhan Belediyesi olarak hizmetlerin aksatılmadan sürdürüleceğini sözlerine ekledi.

275 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Gerçek Adana Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.