Hoşgeldiniz  
ads

Başkan Yusuf Kanlı’dan 1+15 hedefi!.

admin | 22 Haziran 2023 | Alt Manşet, Genel, Gündem, Manşet, Son Dakika, Sürmanşet, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, muhteşem bir kucaklaşmaya ve coşkuya sahne olan 29. Saimbeyli Kültür, Sanat ve Kiraz Festivali’nde vatandaşlara hitap etti, yerel seçimler için hedef büyüttü:

Dağlar da bizimdir, ovalar da… Dillerde, gönüllerde, her yerdeyiz. Yayla sezonu boyunca dere, tepe demeden dağları, ovaları karış karış gezeceğiz, her bir vatandaşımız ile kucaklaşacağız. Bu güzel etkinliklerle Cumhur İttifakı’nın rüzgârını yukarıdan aşağıya doğru estirerek Adana’yı şaha kaldıracağız. Başta Büyükşehir Belediyesi olmak üzere beraberinde on beş belediyemizin alayına talibiz ve kazanacağız.

Başkan Yusuf Kanlı’dan 1+15 hedefi!..

“Dağlar da bizimdir, ovalar da!”

“Dillerde, gönüllerde, her yerdeyiz!”

“Belediyelerin alayına talibiz ve kazanacağız!”

ADANA – Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, “Başta Büyükşehir Belediyesi olmak üzere beraberinde on beş belediyemizin alayına talibiz ve kazanacağız.” mesajı verdi.

Saimbeyli’de muhteşem etkinlik…

Saimbeyli Belediyesi’nin Sarıçam Belediyesi ile birlikte düzenlediği 29. Saimbeyli Kültür, Sanat ve Kiraz Festivali muhteşem bir kucaklaşmaya ve coşkuya sahne oldu. Sanatçılar Ali Kınık ve Alperen Kekilli’nin yayla sakinleriyle buluştuğu, halkın yoğun ilgi gösterdiği festivalin ikinci günü akşam programına MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı da katıldı.

Programa katılan protokol…

Saimbeyli Belediye Başkanı Mustafa Şahin Gökçe’nin ev sahipliğinde, Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ’ın destekleriyle yapılan etkinlikte MHP MYK Üyesi Uğur Öztürk, MHP Genel Başkan Başdanışmanı Hüseyin Sözlü, Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan, Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz, Tufanbeyli Belediye Başkanı Remzi Ergü, Feke Belediye Başkanı Ahmet Sel ve protokol üyeleri yer de aldı.

Başkan Yusuf Kanlı’dan teşekkür…

Sahnede vatandaşlara hitap eden MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, 29. Düzenlenen festivalin başta Saimbeyli olmak üzere bölgeye kültürel, sosyal ve iktisadi bakımdan önemli katkılar sağladığına vurgu yaparak, “Bu vesileyle, festivali düzenleyen Saimbeyli ve Sarıçam Belediyelerimize, destek veren kurumlarımıza, değerli sanatçılarımıza ve kıymetli hemşehrilerimize çok teşekkür ediyorum.” dedi.

“Yerel seçimler de hayati derecede önemli”

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, Mayıs ayında yapılan ve Türkiye’nin geleceğine yön veren iki önemli seçimin ardından yerel seçimlerin de yaklaştığını belirtti. Kanlı, Türkiye’nin huzuru, güvenliği, milli birlik ve beraberliğin devamı, istikbalin mutlak tesisi açısından bir ay önce yapılan seçimler gibi dokuz ay sonra yapılacak yerel seçimlerin de hayati derecede önemli olduğunu kaydetti.

“Dağlar da bizimdir, ovalar da”

Başkan Yusuf Kanlı, “Diğer ilçelerimizde olduğu gibi bugün buradan, Saimbeyli’den, sizlerden aldığımız pozitif enerji de bize güç veriyor, çalışma şevkimizi artırıyor. Dağlar da bizimdir, ovalar da… Dillerde, gönüllerde, her yerdeyiz. Yayla sezonu boyunca dere, tepe demeden dağları, ovaları karış karış gezeceğiz, her bir vatandaşımız ile kucaklaşacağız. Bu güzel etkinliklerle Cumhur İttifakı’nın rüzgârını yukarıdan aşağıya doğru estirerek Adana’yı şaha kaldıracağız. Başta Büyükşehir Belediyesi olmak üzere beraberinde on beş belediyemizin alayına talibiz ve kazanacağız.” mesajı verdi.

160 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Gerçek Adana Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.