Hoşgeldiniz  
ads

Başkan Zeydan Karalar muhtarlarla, esnafla ve hemşerileriyle bir arada…

admin | 20 Ekim 2023 | Alt Manşet, Genel, Gündem, Manşet, Son Dakika, Sürmanşet, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Zeydan Karalar, “Her zaman birlikte hareket ettiğimiz muhtarlarımızın gününü kutluyorum.”

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, göreve başladığı günden itibaren muhtarlarla, toplumun her kesimiyle, esnafla ve halkla buluşup sorun ve istekleri dinliyor, sohbet ediyor, problemleri birinci ağızlardan öğrenerek çözümünü sağlıyor.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla, muhtarları Adana Büyükşehir Belediyesi’nde ağırladı. Son derece samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Başkan Zeydan Karalar ve muhtarlar sohbet etti.

Başkan Zeydan Karalar, “Kentimizi kalkındırma ve vatandaşlarımıza hizmet verme noktasında her zaman birlikte hareket ettiğimiz muhtarlarımızın gününü kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

Başkan Zeydan Karalar, muhtarlarla bir araya gelmesinin ardından Tellidere Mahallesi’nde esnaf ziyaretlerinde bulundu, halkla buluştu. Başkan Zeydan Karalar, “Her fırsatta esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret ediyoruz. Tellidere Mahallesi’nde gerçekleştirdiğimiz ziyarette esnaf kardeşlerimiz ve hemşehrilerimizle sohbet ettik, sorunlarını ve isteklerini dinledik” diye konuştu. 

70 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Gerçek Adana Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.