Hoşgeldiniz  
ads

BİLGE BAŞKAN’DAN EV ZİYARETLERİ

admin | 10 Aralık 2023 | Alt Manşet, Genel, Gündem, Manşet, Son Dakika, Sürmanşet, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

AKİF BAŞKAN HADIRLI VE OVA MAHALLELERİNDE

BİLGE BAŞKAN’IN YOĞUN HAFTA SONU MESAİSİ

Toplum yararını gözeten, üretim odaklı hizmet anlayışıyla yurttaşların “Bilge Başkan” olarak adlandırdığı Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, hafta sonlarında yurttaşların evlerine konuk olmaya devam ediyor.

İLK DURAK HADIRLI MAHALLESİ

Hafta sonunda ilk olarak Hadırlı Mahallesi’ni ziyaret eden Başkan Akay, mahalle sakinlerinin evlerine konuk oldu. Mahallelilerin hizmetle ilgili taleplerini dinleyip, gerekli talimatları veren Başkan Akay daha sonra ziyaret ettiği mahalle esnafına hayırlı işler diledi.

OVA MAHALLESİNDE KADINLAR VE ÇOCUKLARLA BULUŞTU

Akay daha sonra Ova Mahallesi’nde Muhtar Alaaddin Barış ile birlikte Miskine Kaya’nın evine konuk oldu. Kaya ailesi ve komşularıyla sohbet edip, belediyeden taleplerini dinleyen Akay, mahallede verilen hizmetleri anlatıp, yapılacak projeler hakkında da bilgiler aktardı.

MUSTAFA ALİ’NİN YÜZÜNÜ GÜLDÜREN ZİYARET

Akay,Ova Mahallesi’ndeki ikinci ziyaretini Şahize İşler’in 11 yaşındaki kas hastası olan oğlu Mustafa Ali’ye gerçekleştirdi. Seyhan Belediyesi’nin daha önce tekerlekli sandalye desteği sağladığı Mustafa Ali’nin yaşam kalitesini artırmaya yönelik ihtiyaçlarını kendisinden ve ailesinden dinleyen Akay, eksiklerin en kısa sürede tamamlanacağını söyledi

129 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Gerçek Adana Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.