Hoşgeldiniz  
ads

Business Life Dergisi Genel Koordinatörü Av. Müslüm Susar: “SALDIRGANLAR CEZALANDIRILSIN”

admin | 13 Haziran 2022 | Alt Manşet, Genel, Gündem, Manşet, Son Dakika, Sürmanşet, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Business Life Dergisi Genel Koordinatörü Av. Müslüm Susar, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın, Şakirpaşa Havalimanı önünde yaptığı basın açıklamasında bir grup CHP’linin, Derginin İmtiyaz Sahibi Mehmet Emin Demiral ve Genel Yayın Yönetmeni Kerem Demiral’a yapılan saldırıya sert tepki göstererek, saldırganların cezalandırılmasını istedi.

Saldırı sonrası, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın Business Life Dergisi İmtiyaz Sahibi Mehmet Emin Demiral ve Genel Yayın Yönetmeni Kerem Demiral’ı telefonla arayarak özür dilemesinin yeterli olmayacağını ifade eden Av. Müslüm Susar, “Dergimizin imtiyaz sahibi ve genel yayın yönetmeni bizzat konuyu sütunlarına taşımak için basın açıklamasını diğer gazetecilerle birlikte takip ederek, olaya verdikleri değeri göstermelerine rağmen, kendini bilmez bir grup partilinin yaptığı saldırı kabul edilemez. Başkan Karalar’ın, özür dilemesi, erdemli bir davranış olsa da bizce yeterli değil. Saldırıyı yapan partililer hakkında disiplin cezası verilmeli” diyerek, CHP İl Yönetimini daha duyarlı olmaya davet etti.

TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ

Konunun yargıya intikal ettiğini, saldırıyı yapanların video görüntülerinden tespit edilerek gerekli cezayı almaları için gereken hukuki işlemin sürdüğüne dikkat çeken Business Life Dergisi Genel Koordinatörü Av. Müslüm Susar, “Saldırı sonrası Dergimizin İmtiyaz Sahibi Mehmet Emin Demiral ve Genel Yayın Yönetmeni sağlık kuruluşlarından ‘darp raporu’ alarak, hukuki süreci başlattık. Basın açıklaması esnasında Emniyet Güçlerimizin saldırıya anında müdahale etmesi olası bir faciayı önlemiştir. Hassasiyetlerinden dolayı Adana Emniyet Müdürümüz sayın Doğan İnci nezdinde tüm emniyet teşkilatına duyarlılığı için teşekkür ederim” diyerek, olayın takipçisi olacaklarının mesajını verdi.

402 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Gerçek Adana Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.