Hoşgeldiniz  
ads

Ceyhanlı komşulara yakacak yardımı

admin | 13 Aralık 2023 | Alt Manşet, Genel, Gündem, Manşet, Son Dakika, Sürmanşet, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Başkan Hülya Erdem’in dost eli…


Ceyhan’da rutin belediyecilik hizmetlerini aksatmadan sürdüren, temizlik, çevre düzenlemesi, park ve bahçeler, taziye evleri, kreşler, sportif ve kültürel etkinliklerle Türkiye genelinde öne çıkan Ceyhan Belediyesi, sosyal yardımlarla da vatandaşı yalnız bırakmıyor.
DOST ELİ…
Ceyhan genelinde desteğe muhtaç komşularının zor ve kötü günlerinde yanlarında olan Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, kara kış kapıyı çalmadan ihtiyaç sahibi komşularına yakacaklarını da ulaştırdı.
Gıda, hijyen malzemelerini düzenli olarak hemşehrilerine ulaştıran Çukurova’nın tek, Ceyhan’ın ilk ve tek kadın Belediye Başkanı Hülya Erdem, yaşamın her anında belediyenin dost elinin vatandaşa uzandığına dikkat çekti.
KOMŞULUK VURGUSU
Ceyhan’da yaşayan tüm aileleri komşusu olarak gören, Ceyhan’da kadın elini her yere uzatan Başkan Erdem, “İlçemiz genelinde yakacak sorunu olan tüm vatandaşlarımıza destek sunma gayretindeyiz. Soğuk kış günlerinde komşularımızın üşümesine kayıtsız kalamayız. Komşuluk ve dayanışma duygularıyla Ceyhan’da hep birlikte daha güçlüyüz” dedi.

111 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Gerçek Adana Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.