Hoşgeldiniz  
ads

CHP, Adana’da tam kadro bayramlaştı

admin | 08 Nisan 2024 | Alt Manşet, Genel, Gündem, Manşet, Son Dakika, Sürmanşet, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

CHP’de çifte bayram coşkusu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana İl Başkanlığı’nda geleneksel bayramlaşma töreni yapıldı. İl Başkanı Doç. Dr. Anıl Tanburoğlu’nun birlik ve beraberlik mesajı verdiği bayramlaşma töreni şölen havasında gerçekleşti.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana İl Başkanlığı’nda Ramazan Bayramı dolayısıyla geleneksel bayramlaşma programı düzenlendi. İl başkanlığında düzenlenen bayramlaşma törenine İl Başkanı Doç. Dr. Anıl Tanburoğlu, CHP Genel Başkan Yardımcısı Burahnettin Bulut, CHP Adana Milletvekilleri Orhan Sümer ve Müzeyyen Şevkin, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Seyhan Belediye Başkanı Oya Tekin, Yüreğir Belediye Başkanı Ali Demirçalı, Çukurova Belediye Başkanı Emrah Kozay ve diğer ilçe belediye başkanları, ilçe başkanları, il ve ilçe yöneticilerinin yanı sıra binlerce partili katıldı. Bayramlaşma töreni yoğun katılım nedeniyle şölene dönüştü.

Bayramlaşma töreninde CHP Genel Başkan Yardımcısı Burhanettin Bulut, Milletvekilleri Orhan Sümer, Müzeyyen Şevkin ve Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar halka seslendi ve partililerin ve Adanalıların bayramını kutladı.

CHP’de, geleneksel hale gelen bayramlaşma töreninde konuşan CHP İl Başkanı Anıl Tanburoğlu, “8 Nisan Dünya Romanlar Günü ya da Uluslararası Roman Günü, Roman kültürünün kutlandığı ve Roman halkının karşılaştığı sorunlara karşı farkındalığın arttırılmaya çalışıldığı bir gündür. Aramızda bulanan ve tüm dünyadaki Roman vatandaşlarımızın bu özel gününü kutluyorum” diyerek sözlerine başladı. İl Başkanı Doç. Dr. Anıl Tanburoğlu şöyle konuştu: “Bugün burada iki bayramı kutlamak için toplandık. Birincisi 31 Mart seçimlerinin ardından gösterdiğimiz başarı, diğeri ise Mübarek Ramazan Bayramı. Bütün partililerimizin ve hemşehrilerimizin Mübarek Ramazan Bayramı’nı bir kez daha kutluyor, sağlık, huzur ve bereket getirmesini temenni ediyorum.”

Konuşmaların ardından partililer arasında bayramlaşma gerçekleştirildi.

83 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Gerçek Adana Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.