Hoşgeldiniz  
ads

CHP’li gençlerden anlamlı ziyaret

admin | 18 Haziran 2024 | Alt Manşet, Genel, Gündem, Manşet, Sağlık, Son Dakika, Sürmanşet, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çukurova Gençlik Kolları, Babalar Günü ve Kurban Bayramı dolayısıyla Huzurevinde anlamlı bir etkinlik gerçekleştirdi.

CHP Çukurova Gençlik Kolları, Huzurevini ziyaret etti. Yaşlılarla sohbet edip, yaşlı ve bakıma muhtaç kişilerin keyifli bir gün geçirmesine vesile oldular.

Bayramın dayanışma ruhunu ve Babalar Günü’nün anlamını büyüklerimizle paylaşarak, onların anılarına ortak olduklarını belirten Çukurova Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Türkeş, ”Toplum olarak en çok ihtiyaç duyduğumuz şeylerden biri, sevgi ve dayanışma. Özellikle özel günlerde, sevdiklerimize ve toplumun dezavantajlı kesimlerine gösterdiğimiz ilgi toplumsal bağlarımızı güçlendiriyor. Babalar Günü ve Kurban bayramı dolayısıyla, CHP Çukurova Gençlik Kolları’nın gerçekleştirdiği huzurevi ziyareti, bu bağlamda anlamlı ve değerli bir örnek teşkil ediyor.

Bu tür etkinlikler, sadece ziyaret edilen yaşlılar için değil, ziyareti gerçekleştiren gençler için de büyük bir öğrenme fırsatı sunuyor. Gençler, yaşlılarla geçirdikleri vakit sayesinde, hayatın farklı yönlerini görme ve tecrübe edinme şansına sahip oluyorlar. Aynı zamanda, toplumsal sorumluluk bilincinin gelişmesine de katkıda bulunuyor” dedi

Gençlik Kolları Başkanı Türkeş açıklamasını şu şekilde sürdürdü: “Yaşlılarımız, geçmişimizin hafızası ve onların tecrübeleri bizim için çok anlamlı ve çok değerli. Babalar Günü ve bayram gibi özel günlerde onları yalnız bırakmamak, onlara olan minnettarlığımızı ve sevgimizi göstermek bizler içinde ayrı bir öneme sahip. Sosyal sorumluluk bilinciyle bu tür ziyaretlerde bulunmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle hemşehrilerimizin ve büyüklerimizin bayramını bir kez daha kutluyor, onlara sağlık ve huzur dolu yıllar diliyoruz”

86 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Gerçek Adana Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.