Hoşgeldiniz  
ads

Cumhuriyetin Yüzüncü yılı Böyle kutlanır

RUHİ FİDAN | 30 Ekim 2023 | Alt Manşet, Genel, Gündem, Manşet, Son Dakika, Sürmanşet, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

düşünün eğer CHP’li Belediyeler olmasa idi, Bu kadar yürekten kutlanırmıydı?

Sanmıyorum, Bir ülke düşün ki, kendi kurtuluşunu kutlamamak için türlü bahaneler üretsin!… neyse ki, CHP2li Belediyeler var.

işte önümüzdeki Yerel seçimler neden bu kadar önemli anladık mı?

Artık yok sen şöyle yok, şuraya bu gelmiş buraya şunun adamı yazılmış meselesi bırakılmalı ve Tüm CHP üyeleri birleşmeli, yoksa değil Cumhuriyet Kutlamasını Belediye kapısından içeri bile adımınızı atamazsınız!…

———————————————–

HDP Büyükşehir ve Seyhan’da Türk aday çıkarma peşinde.

Bu Dönem anlamış değilim kaybetmeleri kesin olan İYİ Parti ve HDP Batıda yarışa girmişler!

Hatta HDP Seçimlerde propaganda yapmak için Reklam firmalarını gezer olmuş. Kim mi? Kemal Peköz Adana’da bir Reklam firmasını ziyaret ederek Seyhan ve Büyükşehirde Türk aday çıkarmak istiyoruz nasıl yardımcı olursunuz demiş. öyle ya, geçen seçimlerde zeydan Karşıtı adaylar HDP Aday çıkarsın diye Reklam parasını bile onlar ödemiş. Bakın uyarıyorum özellikle Seyhan’da çok iddialılar. aradan sıyrılıp kazanabilirler. Çünkü bence orada seçim sınırı 120 bin olursa şaşmayın.

———————————–

Mehmet Ali Bilici Hala kamuoyu araştırması yaptırıyormuş!

Şimdi birileri oğlu İyi Parti milletvekili olmaz diyecektir. Bende diyorum ki, Bilicinin hep gönlünde Adana Büyük şehir Başkanlığı var. Aytaç Durak’a kıl payı kaybettiği seçimlerden sonra bu umut hiç tükenmedi. Hatta MHP Adına kamuoyu araştırma yaptırıp aday olabilirimin peşinde imiş. Yapma ya, diyenler için biz neler gördük, neler oğlu İYİ Partide kendi MHP Adayı valla olur mu, olur. sonrasında nasılsa halkın duyarlı konusu hasıl olur her şey vatan için der olur biter.


MHP ve AKP Hala Adana için Kararsız

gerçi yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen iki parti kavgaya tutuşmaz. Bence anlaşacaklar hem de Adana’da MHP Adayı çıkacak Zeydan Karaların karşısına. Doğru aday çıkaramazlarsa Zeydan Başkana hayırlı olsun deriz. Gerçi herkes plan içinde bu planın en büyük parçası HDP, Onalar Büyükşehirde aday çıkarsınlar diye Cumhur ittifakı elini ovuşturuyor. neyle anlaştılar onu bilemem fakat bu durumda kaybedilecek bir seçime girenler kuşkuyla bakarım. Eğer Yine Hüseyin Sözlü aday olursa Bence Zeydan Karalar yine kazanır. Fakat İyi Parti kimi çıkaracak? bunların hepsi satranç oyunu gibi ileride göreceğiz. Fakat son yıllarda insanlar çok fazla birbirini satıyor.

166 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Gerçek Adana Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.