Hoşgeldiniz  
ads

EN BAŞARILI İLÇE BELEDİYE BAŞKANI AKİF KEMAL AKAY

admin | 20 Temmuz 2023 | Alt Manşet, Genel, Gündem, Manşet, Son Dakika, Sürmanşet, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

BAŞKAN AKAY’I GURURLANDIRAN ARAŞTIRMA

ALF Araştırma Şirketi’nin yaptığı araştırma, Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay’ın Akdeniz Bölgesinin en başarılı ilçe belediye başkanı olduğunu ortaya koydu.

Araştırma şirketi, halkın belediye başkanlarıyla ilgili kanaatlerini saptamaya yönelik olarak coğrafi bölgelere göre gerçekleştirdiği anket çalışmasının Akdeniz Bölgesini kapsayan sonuçlarını açıkladı.

9-14 Temmuz 2023 tarihleri arasında 6 bin 230 kişiyle yüz yüze yapılan araştırmaya göre Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay yüzde 59,3’lük oranla Akdeniz Bölgesinin en başarılı belediye başkanı.

Başkan Akay’ı  sırasıyla Mersin/Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, Antalya/Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, Adana/Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin ve Mersin/Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan izledi.

Araştırmanın doğrudan vatandaşlarla yüz yüze gerçekleştirilmesinin çok anlamlı ve değerli olduğunu dile getiren Başkan Akay, “Geride kalan dört buçuk yılda sunduğumuz hizmetlerimizin halkımız tarafından takdir edilmiş olması bizim için en büyük gurur ve mutluluk. Tüm çalışanlarımızla yaşam standartlarının her geçen gün arttığı, halkımızın refah düzeyini artırıp, mutlu, huzurlu insanların yaşadığı bir Seyhan için çalışmaya devam edeceğiz. Desteklerinden dolayı tüm halkımıza şükranlarımı sunuyorum” dedi.

132 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Gerçek Adana Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.