Hoşgeldiniz  
ads

Hüseyin Sözlüyü istemeyenler kim?

RUHİ FİDAN | 16 Haziran 2023 | Alt Manşet, Genel, Gündem, Köşe Yazıları, Manşet, Son Dakika, Sürmanşet, Tüm Manşetler, Yerel Haberler


RUHİ FİDAN
ruhifidan@gmail.com

31 Mart 2024 uzun maratonun son tarihi, Yerel yönetimler seçimleri olacak. Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri sonrası merak edilen yerel yönetimler ne olacak? Bunun için AK Parti ve MHP Meclis üyeleri Zeydan Karalara zorluk çıkarmaya başladılar bile. her gün mecliste çıkan kavgalar cabası. Fakat zararı kim görüyor? bu nedenle Hüseyin Sözlü Kiza iş merkezinden çıkıp seçim bürosunu şehir merkezine taşımış. Fakat MHP İçinde ciddi bir muhalefet varmış Sözlü için. Neden basit daha önce istediklerini alamayanlar başı çekiyormuş.


Zeydan karalar kara, kara düşünüyormuş!

CHP İçinde muhalfet son hızla alınan yenilginin sonucunu genel Başkana çıkarmaya çalışıyor. hal böyle olunca Genel Başkanlık için adı geçen Ekrem İmamoğlu için Büyükşehir Belediye Başkanları iç güdü ile ona destek veriyorlarmış. veriyorlarmış ama, gizli şekilde. neden basit, ya Kılıçdaroğlu devam ederse diye. hal böyle olunca Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar ne yapacağını şaşırmış! gerçi içinden İmamoğlu geçiyormuş, Fakat bunu açıkça söylemeyi yeğlemiyormuş. Neden basit Zeydan Karalar, kurt siyasetçi kimin geleceğini bekliyormuş, hatta Süleyman Yalçın’ın televizyon yayınında bu soruyu niye sordun diye sitem etmişti. bakalım Karalar ne yapacak?

————–

Yılmaz Tankut, Atağa geçmiş Büyükşehir Başkanlığı için.

Hüseyin Sözlü ile olmaz diyenler başka aday arayışına geçmiş!

eski önemli isimlerde bir araya gelerek yeni bir aday bulabilir miyiz diye arayışa geçmiş. siyasette bunlar var. Fakat daha düne kadar dava arkadaşı olup Sözlü’nün Belediye imkanlarından yararlananların böyle bir oluşuma girmesi garip

————

Nedir Bu Büyükşehir etrafındaki şaibe söylentileri?

Bir Medya görevlisi her yayınında Büyükşehir de olan şaibeleri ev ihale yolsuzluklarını anlatıyor. Fakat biride çıkıp yok öyle bir şey demiyor! Bu ülkede Bal tutan Parmağını yalıyor. İşin garip tarafı bu kadar ayyuka çıkan olayları hala savcılık gelin bakalım demiyor. Ben biliyorum ki, çok çabuk zenginleşen o kadar çok insan var ki bu memlekette şaşırmamak elde değil. Gerçi Zeydan Başkan önceden kendini gidiyor savcılığa şikayet ediyor. onu da anlamadım, bırak savcılık çağırsın! sen niye gidip daha olmayan ihaleyi şikayet ediyorsun?

274 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Gerçek Adana Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.