Hoşgeldiniz  
ads

Kaset Skandalı Adana’ya sıçrar diye korkanlar!

RUHİ FİDAN | 29 Haziran 2022 | Alt Manşet, Genel, Gündem, Manşet, Son Dakika, Sürmanşet, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Son günlerde Sedat Peker kendisi ile konuşanlarla ilgili hemen ses ve görüntü kaseti yayınlıyor. Daha önce hatırlayın, bir dolu siyasetçi bu seks kasetleri yüzünden siyaset arenasından silindi gitti. TGRT CEO’sundan tutun Aykut Erdoğdu’nun yeni eşi Tuğba Torun için eski eşine söylediği “50 kişi ile yattı” kelimesi her ikisinin de siyasi hayatına mal oldu. Bu günlerde Adana’da bu olaylar karşısında çapkın erkekleri bir düşünce almış! bende mi? demeye başlamışlar. Allahtan diyorlar ki, Sedat Peker’le bir ilgim yok!…

Neyse ki içimizde Allah korkusu var! ya olmazsa?

Son Demir Çelik operasyonun da Adana’dan kimler var?

Basına yansıyan operasyonda Erol Evcil ismi sadece öne çıktı. Suç neydi?

Yine naylon Fatura işi, ve Devlet 25 Milyar zarara uğratılmış.

Yani sıcak sudan- soğuk suya elleri sokmayanlar kolay para kazanma yolu bulmuşlar. Buradaki soru şu, Adana’dan kimler var?

İnşallah meslektaşlarımızdan kimse yoktur! zaten “adımız çıkmış dokuza inmiyor sekize” hesabı, meslek yerlerde sürünüyor.

Radyo Deva Şehrin Bir numarası olmayı sürdürüyor.

İşini düzgün yaptığın an ve halka ne verdiysen karşılığını alıyorsun. Radyo Deva şehirde en çok dinlenen radyo frekansı olarak kendini kabullendirmiştir.

Hele birde Deva ‘da gündem programı her kesimden takdir ile kamuoyunda yerini almıştır. Bunun en güzel tescili, programı Süleyman Yalçın olarak Yorumlarımda halkın mesajları beni çok etkilemişti, hele bu gün İşletme sahibi Derya Yüksekdağ arayıp abi bu gün ne kadar çok mesaj geldi, neden Deva ‘da gündem programı yok? diye sorduklarında çok şaşırdım dediğinde öyle mutlu oldum ki, herkes emeğinin karşılığını aldığında en büyük ödül diye düşündüm. İyi ki varsınız Değerli Radyo Deva dinleyicileri.

Bekleyin yeni bir oluşum Geliyor.

Medya sektörü her geçen gün kendini geliştirip, yeni takım oyuncuları piyasaya sürüyor. Hal böyle olunca Medya’ya dinamizm geliyor. Sektörde işi bilen, bir şeyler üreten insanlar gerek olduğu her gün yeniden anlaşılır hale geliyor. Bu nedenle Medya sektöründe uzun süredir bulunan iki arkadaş beraber olma konusunda anlaşmış. Haydi hayırlısı diyelim ve bekleyelim.

Dikkat Et Akif Kemal Akay, Herkes o koltuğa Aday!

Kötü bir huy var ülkede, düş ki, bende çıkarlarımı yerine getireyim. Şimdi Belediye kaynaklarından yararlanan sansarlar orada burada Seyhan Belediye Başkanlığına Aday olacaklarmış!… Yahu biraz Delikanlı olun! eğer Genel Merkez ön seçim kararı alırsa size saygı duyarım, ama ne olduğu belli olmayan ve 2 sene olan bir seçimde diş gıcırtıma doğrumu? Hele de Akif Abi, Akif Başkan diye Başkanın kuyruğunda gezip onun olanaklarından yararlanırken, Allah sizi ıslah etsin derim.


445 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Gerçek Adana Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.