Hoşgeldiniz  
ads

MHP hem sahada hem gönüllerde büyüyor!

admin | 09 Mayıs 2023 | Alt Manşet, Genel, Gündem, Manşet, Son Dakika, Sürmanşet, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

MHP, 9 Şubat 1969’da kurulduğu Adana’da her zaman büyük bir potansiyele sahip olma özelliğini bu seçimde de koruyor. Büyük bir coşku ve heyecanın yaşandığı mahalle toplantıları miting görüntülerini aratmıyor.

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı “Ülkücü-Milliyetçi Hareket olarak hem sahada hem de gönüllerde büyüyoruz. MHP olarak Adana’da büyük bir rüzgâr yakaladık. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı da yeniden seçeceğiz. Kusura bakmasınlar, masa başı anketçilerini yine üzeceğiz ama bu sefer daha büyük farkla.” dedi.

“Adana’da büyük bir rüzgâr yakaladık”

“MHP hem sahada hem gönüllerde büyüyor!”

MHP’nin Adana’da mahalle toplantıları miting havasında!..

MHP Adana’da büyük potansiyelini artırma hedefinde!

ADANA – MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı “Ülkücü-Milliyetçi Hareket olarak hem sahada hem de gönüllerde büyüyoruz. MHP olarak Adana’da büyük bir rüzgâr yakaladık. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı da yeniden seçeceğiz.” dedi.

Adana’da kurulan MHP’nin potansiyeli

MHP, 9 Şubat 1969’da kurulduğu Adana’da her zaman büyük bir potansiyele sahip olma özelliğini koruyor. MHP’nin Kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş’i “Adana Milletvekili” olarak Meclis’e gönderen Adana, Genel Başkan Devlet Bahçeli ile de “Hemşehrilik bağı” bulunuyor. 2009-2019 döneminde Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nın yanı sıra ayrıca sekiz ilçede belediye kazanan, mevcutta ise 7’sini koruyan MHP, 4 de milletvekili çıkarmıştı.

Birlik ve beraberlik zirvede…

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı’nın koordinasyonunda büyük bir disiplin ve titizlik içinde yürütülen ve 15 milletvekili adayının tamamının sahada olduğu seçim çalışmalarında birlik ve beraberlik zirvede. MHP, Adana’da bu seçimde de sahip olduğu potansiyel ile sahalarda fırtına gibi esiyor.

“Bir oy MHP’ye, bir oy Erdoğan’a”

MHP Adana’da son olarak merkez ilçeler Seyhan’da Sümer ve Yeşiloba mahallesinde; Çukurova’da Şambayad ve Belediyeevleri mahallesinde; Yüreğir’de PTT Evleri, Cumhuriyet mahallesinde; Sarıçam’da ise Yavuz Selim, Orhangazi gibi mahallelerde vatandaşlarla kucaklaştı; toplantılar miting görüntülerini aratmadı. Toplantılarda “Bir oy MHP’ye, bir oy Erdoğan”a mesajı veriliyor.

“Adana’da büyük bir rüzgar yakaladık”

Büyük coşku ve heyecanın hâkim olduğu mahalle toplantılarını değerlendiren MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı “Ülkücü-Milliyetçi Hareket olarak hem sahada hem de gönüllerde büyüyoruz. MHP olarak Adana’da büyük bir rüzgâr yakaladık. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı da yeniden seçeceğiz. Kusura bakmasınlar, masa başı anketçilerini yine üzeceğiz ama bu sefer daha büyük farkla.” dedi.

166 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Gerçek Adana Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.