Hoşgeldiniz  
ads

MHP Seyhan’da görev değişimi ve Kanlı’nın mesajları..

admin | 21 Haziran 2023 | Alt Manşet, Genel, Gündem, Manşet, Son Dakika, Sürmanşet, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

MHP Seyhan İlçe Başkanı Baha Murat Bener, yedi yıldır görev yaptığı MHP Seyhan İlçe Başkanlığı görevinden istifa ederken, İlçe Yönetim Kurulu’nun yaptığı seçim sonucunda aynı görevi İlçe Başkan Yardımcısı Hamit Çetin üstlendi. Görev değişikliğini MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı gerçekleştirdi.

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı:

Türk ve Türkiye Yüzyılı hedefine yürürken yerel seçim başarılarımızla zemini daha sağlam yapacağız. İşi daha sıkı tutacağız. Cumhur İttifakı olarak tavizsiz bir duruşla hedefe kilitleneceğiz. Yine birlikte, değerli kadrolarımızla, kıymetli mensuplarımızla

çalışacağız ve inşallah Üç Hilali Adana’da yeniden göndere çekeceğiz; güçlü inancımızla, azim ve kararlılığımızla mutlaka başaracağız.”

“Adana’da Üç Hilali yeniden göndere çekeceğiz!

MHP Seyhan’da bayrak Hamit Çetin’de…

MHP Seyhan’da Bener bayrağı Çetin’e devretti

ADANA – Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Seyhan İlçe Başkanı Baha Murat Bener’in istifasıyla boşalan göreve İlçe Başkan Yardımcısı Hamit Çetin getirildi.

İl Başkanı Kanlı görev devrini gerçekleştirdi

MHP Seyhan İlçe Başkanı Baha Murat Bener, yedi yıldır görev yaptığı MHP Seyhan İlçe Başkanlığı görevinden istifa ederken, İlçe Yönetim Kurulu’nun yaptığı seçim sonucunda aynı görevi İlçe Başkan Yardımcısı Hamit Çetin üstlendi. Görev değişikliğini MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı gerçekleştirdi.

Bener’e teşekkür etti, Çetin’e başarı diledi

MHP İl Başkanı Kanlı, Baha Murat Bener’in uzun yıllardır teşkilatta çeşitli görevler üstlendiğini, işinden, ailesinden fedakârlıklar yaparak çalıştığını belirterek, emeklerinden ötürü teşekkür etti, önümüzdeki dönemde de birlikte çalışmaya devam edeceklerinin mesajını verdi. Başkan Kanlı, genç yaşta Seyhan Ülkü Ocakları Başkanlığı ve teşkilat kademelerinde görev yapan Hamit Çetin’in, devraldığı bayrağı daha yükseklere çıkaracağına yürekten inandığını kaydederek, başarı dileklerini paylaştı.

Devlet Bahçeli’nin selamlarını iletti

Yusuf Kanlı, görev devrini gerçekleştirirken, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleriyle sohbet etti. 17 Haziran 2023 tarihli İl Başkanları Toplantısı’nda MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin verdiği mesajları da paylaşan Kanlı, “Sayın Genel Başkanımız teşkilatlarımıza, sizlere, Adana’da davamıza omuz veren tüm mensuplarımıza selamları var. Seçim sürecinde çalışan, katkı sunan herkese teşekkür ettiler.” dedi.

“Üç Hilali yeniden göndere çekeceğiz”

2024’de yapılacak yerel seçimleri hatırlatan MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, “Türk ve Türkiye Yüzyılı hedefine yürürken yerel seçim başarılarımızla zemini daha sağlam yapacağız. İşi daha sıkı tutacağız. Cumhur İttifakı olarak tavizsiz bir duruşla hedefe kilitleneceğiz. Yine birlikte, değerli kadrolarımızla, kıymetli mensuplarımızla çalışacağız ve inşallah Üç Hilali Adana’da yeniden göndere çekeceğiz; güçlü inancımızla, azim ve kararlılığımızla mutlaka başaracağız.”

162 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Gerçek Adana Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.