Hoşgeldiniz  
ads

MHP’ye Adana Kozan’da toplu katılım!

admin | 10 Haziran 2022 | Alt Manşet, Genel, Gündem, Manşet, Son Dakika, Sürmanşet, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

MHP Adana’da gücüne güç katmaya devam ediyor, Kozan’da muhalefete mensup 350 kişi yeni üye oldukları MHP saflarına katıldı.

MHP Adana’da gücüne güç katıyor!

Adana Kozan’da 350 kişi MHP’ye katıldı!

ADANA –  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) diğer illerde olduğu gibi Adana’da da büyümeye devam ediyor. 350 yeni üye kaydı yapan MHP Kozan İlçe Teşkilatı toplu katılım töreni düzenledi.

MHP Kozan İlçe Başkanı Nihat Atlı ve yönetiminin yeni üye çalışmaları neticesinde Kozan’da muhalefet partilerine mensup 350 kişi MHP saflarına katıldı. Kozan’da Anka Müzikhol’de düzenlenen törende MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, MYK Üyesi Uğur Öztürk, Genel Başkan Başdanışmanı Hüseyin Sözlü, ev sahibi MHP Kozan İlçe Başkanı Nihat Atlı, Adana Ülkü Ocakları Başkanı Cem Tutsoy, Feke Belediye Başkanı Ahmet Sel, Saimbeyli Belediye Başkanı Şahin Gökçe, Pozantı Belediye Başkanı Mustafa Çay, partiye katılan vatandaşlara üç hilal rozeti taktılar.

Avcı’dan Nihat Atlı’ya teşekkür

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı törende yaptığı konuşmada, “MHP Kozan İlçe Teşkilatımızın bugün burada düzenlediği katılım töreni, Adana genelinde yürüttüğümüz çalışmaların meyvesini vermeye başladığının göstergesidir. Kozan’da başarılı çalışmalarıyla partimize yeni üyeler kazandıran İlçe Başkanımız Sayın Nihat Atlı ve Yönetim Kurulu’ndaki arkadaşlarımıza teşekkür ederken, aramıza katılarak bizlere güç veren yeni arkadaşlarımıza hoş geldiniz diyorum.” ifadesini kullandı.

Sözde anketçilere Adana’dan en güzel cevap…

Avcı şöyle devam etti:

“Bu tablo bugün beni ve tüm partililerimizi çok mutlu etti, gurur duyduk.  MHP’nin oylarını her seçim öncesinde düşük gösterme yarışına giren anket firmalarına en güzel cevap Adana’dan, Kozan’dan veriliyor. Bu katılımlar artarak devam edecek. 2023 önemli bir yıl. Cumhuriyetin 100. yılını kutlayacağımız 2023 yılında Genel Seçimlerin de yapılacak olması, 2023 yılını daha da önemli hale getirdi. Bütün seçimler önemlidir ama 2023 seçimleri gerçekten daha çok önemli hale gelmiştir. Dolayısıyla, yaz döneminde tatil yapmayarak siyasi çalışmalarımıza devam edeceğiz. ‘Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır’ sözünden yola çıkarak, Adana’ya Üç Hilal sancağını yeniden dikeceğiz.”

Diğer partilileri MHP’ye davet etti

Başkan Avcı , ayrıca çağrıda bulunarak “Bu vesileyle, ‘Bu bayrak, bu vatan, bu ezan benim’ diyen, milli hassasiyetleri olan ama bölücü terör örgütü Pkk’nın ve uzantısı HDP’nin elinde esir olan ‘Masa altı partileri’ne mensup vatandaşlarımızı Milliyetçi Hareket Partisi çatısı altında buluşmaya davet ediyorum.” dedi.

Nihat Atlı: Cumhur İttifakı’nın bayrağını Kozan Kalesi’ne dikeceğiz

MHP Kozan İlçe Başkanı Nihat Atlı da, “Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin ‘Kozan yiğittir, kahramandır, Parti’ye yeni üye olan herkesi benim için alnından öp’ mesajıyla başladı ve MHP’ye katılım yapan vatandaşlara teşekkür etti.

Atlı şunları söyledi:

“Ya Allah, bismillah diyerek, Cumhur İttifakı’nın bayrağını hep birlikte Kozan Kalesi’ne dikeceğiz. Türkiye’de muhalefetin dediği gibi bir ekonomik kriz yoktur. Türkiye’ye karşı açılmış bir ekonomik savaş vardır. Milli Mücadele yıllarında Çanakkale’de, Adana’da ve tüm cephelerde bizimle kim savaştıysa, topraklarımıza kim göz diktiyse, bugün de aynı güçlerin torunları Türkiye’ye ve Cumhur İttifakı’na savaş açtı. Irak, Suriye ve Libya’da başarılı operasyonlara imza atan şanlı Ordumuz yine Suriye’ye yapılacak yeni bir askeri harekât ile terörün kökünü kazımaya devam edecek. Dünyaya nizam verme noktasında başarılı işler yapılıyor. Ekonomik sıkıntıları aşıp Türkiye’yi düze çıkarıp Cumhur İttifakı’nın iktidarını devam ettireceğiz.” dedi.

“Hakkımız zehir zıkkım olsun!”

Atlı, devamla şunları söyledi:

“MHP’ye ihanet eden üç isimden bahsedeceğim. Musavat Dervişoğlu, Ümit Özdağ ve Mansur Yavaş. İP’li Musavat Dervişoğlu, MHP’ye verilen oyların Ak Parti’ye gideceğini söylüyor. Aynı mantıkla İP’e verilen oylar da HDP’ye veriliyor o zaman. Ümit Özdağ, devletin Bakanlığını basıyor. Yüreğin varsa git Diyarbakır anneleri ile yüzleş. Mansur Yavaş ise Selahhattin Demirtaş’ın serbest bırakılmasını isteyen HDP’liye ‘İnşallah’ temennisi sunuyor. Kozan’dan üçüne de sesleniyorum. Bu davanın üçünde de hakkı var, haklarımız haram ve zehir zıkkım olsun. Devletimiz ve Türk Milletimiz için ömrünü feda eden bir Genel Başkan olan Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’yi bırakıp, HDP’ye Bakanlık vermek isteyen bir zihniyete sahip çıkıyorsunuz. Yazıklar olsun.”

Yapılan konuşmaların ardından Partiye yeni katılan 350 kişinin ismi tek tek okundu. Parti yöneticileri tarafından her birine Milliyetçi Hareket Partisinin rozeti takıldı. Düzenlenen tören toplu hatıra fotoğrafı çekilmesiyle son buldu.

465 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Gerçek Adana Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.