Hoşgeldiniz  
ads

Ön Yargıları Yıka, Yıka geliyoruz.

admin | 28 Ağustos 2023 | Alt Manşet, Genel, Gündem, Manşet, Son Dakika, Sürmanşet, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

2017 yılında Dağlıoğlu Mahallesi Gönüllüleri tarafından kurulan Dağlıoğlu Spor Mahallesi’ndeki Gençleri, Çocukları Sporla topluma rehabilite Etme Amacıyla yola çıkan Dağlıoğlu Spor Bu süreçte 2.Amatör Kümede Mücadele etmeye Başladı,
Dağlıoğlu Spor istikrarlı bir şekilde Üstüne kata kata Bugünlere geldi.

2023-2024 Sezonunda Süper Amatör kümede mücadele edecek olan Dağlıoğlu Spora Destek çığ gibi büyüyor,

Destek veren İş insanlarına, Duyarlılık, Plaketi Takdim edildi.

Dağlıoğlu Spora kurulduğu günden bu yana Maddi ve Manevi Desteklerini hiç bir zaman esirgemeyen Dağlıoğlu Sporun Yengesi, Ablası, Kanatsız Meleği Olan
İş Kadını Sn:Esra OKUTULMUŞ AKSOY’a
Plaketini, Dağlıoğlu Spor Ana Sponsoru Mar-Der Onursal Başkanı Sn:Enver AĞIRMAN Takdim etti.

AĞIRMAN: Sporun ve Sporcunun yanında olan İş insanlarına Basın emekçilerinin huzurunda Teşekkür etti. “Derdimiz Mahallemiz” Sloganıyla yola çıkan AĞIRMAN, Farkındalık oluşturmak adına Çıktığımız bu yolda, 1 Gencimizi dahi Sporla Topluma rehabilite Edebiliyorsak En Büyük Başarımız budur diyerek sözlerini noktaladı.

Plaket töreninde hazır bulunanlar arasında Dağlıoğlu Sporun Her zaman yanında olan, Dağlı oğlu mahallesinin Hayırlı İş Adamlarından Mandalin Cafe işletme sahibi Sn:Ercan BOZDEMİR’e Plaketini Dağlıoğlu Spora kendini adayan gecesini gündüzüne katan (İmparator) lakaplı Teknik direktör Sn:İdris AYDİNÇ Takdim etti.

Dağlıoğlu Spora gönül veren İş insanı Sn: Muhittin ÖZBAY’a Dağlıoğlu Spor Başkan vekili Sn:Şehmuz ÇELİK takdim etti.
ÇELİK ise sözlerine Şu şekilde devam etti Mahallemizin yetiştirdiği bir çok iş insan var, Her kesi taşın altına elini koymaya davet ediyoruz diyerek sözlerini noktaladı.

Öte yandan da kurulduğu günden bu yana Taraftar olarak Mahalle Takımına sahip Çıkan Dağlıoğlu Şimsekler Grubu Başkanı Sn:İzzet ÖZTEP Adına Plaketini Gurup Abilerin den Resul ALTUNDAL’a Dağlıoğlu Spor Kulüp Başkanı:Salih KAPLAN Takdim etti.

KAPLAN Bölgede bir çok kişiden olumlu tepki ve destek gördüklerini ifade etti, Takım olarak Aile yapısı gibi olduk Yönetimi, Futbolcuları,Taraftarı Ete kemiğe Büründük.

Dağlıoğlu Spora Destek veren tüm renklerin birleştiği Ailerden,ÖZ Ailesi, ÖNCÜ ailesi,TİMUR ailesi, CEYLAN ailesi, DEMİR ailesi,KUŞKANAT Ailesi,TATAR ailesine ve ismini saymayı unuttuhumuz insanların hepsine Teşekkür ederiz.

105 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Gerçek Adana Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.