Hoşgeldiniz  
ads

SABAH ÇORBASI BİLGE BAŞKAN’DAN

admin | 29 Kasım 2023 | Alt Manşet, Genel, Gündem, Manşet, Son Dakika, Sürmanşet, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Seyhan’da hiç kimsenin aç ve açıkta kalmaması için tüm olanaklarıyla halka hizmet eden Akif Kemal Akay başkanlığındaki Seyhan Belediyesi, havaların soğumasıyla birlikte sıcak çorba hizmetini yeniden başlattı. Gün ağarmadan işine ve okuluna giden vatandaşlar, Seyhan Belediyesi’nin çorba dağıtım noktalarında Başkan Akay ve Mavi Ekip tarafından ikram edilen sıcak çorbayla içlerini ısıtıyor.

HAVALAR SOĞUDU SICAK ÇORBA İKRAMI BAŞLADI

Adana’da havaların soğumaya başlamasıyla birlikte Seyhan Belediyesi’nin belediye çalışanlarına ve vatandaşlara yönelik sıcak çorba ikramı yeniden başladı.

Başkan Akif Kemal Akay, Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü çalışanlarından oluşan Mavi Ekip’le birlikte belediye önünde kurulan stantta belediyeye gelen yurttaşlara ve personele kendi elleriyle çorba ikram etti.

YURTTAŞLAR SICAK ÇORBAYLA İÇİNİ ISITIYOR

Sıcak çorbayla içlerini ısıtan yurttaşlar ve belediye çalışanları Başkan Akay’a teşekkür ederken, öğrencilerin yoğun olduğu Duygu Kafe ile Yaşar Kemal Kültür Merkezi önünde kurulan stantlarda da çorba ikramı yapıldı.

ÇORBA İKRAM NOKTALARI

Sıcak çorba ikramı her gün 06.30 – 08.00 saatleri arasında Duygu Kafe önünde, Seyhan Sanat Meydanı’nda İnönü Parkı’nda ve gezici araç ile her gün Seyhan’ın farklı bir köşesinde yapılıyor. 

84 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Gerçek Adana Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.