Hoşgeldiniz  
ads

Sadık Sabuncu: Birçok hedeflerimiz ve projelerimiz var…

admin | 08 Aralık 2023 | Alt Manşet, Genel, Gündem, Manşet, Son Dakika, Sürmanşet, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Adana’nın tanınmış iş insanlarından ve sosyal çevre tarafından sevilen, sayılan  Sadık Sabuncu Ak Parti Çukurova Belediyesi Meclis Üyesi A. Adaylığına başvurdu.

Belediye Meclis üyeliğinin yetki ve sorumluluklarını bildiğini vurgulayan Ak Parti Çukurova Belediyesi Meclis Üyesi A. Adayı Sadık Sabuncu adaylık başvurusundan sonra bir basın açıklaması yaparak şu ifadelere yer verdi:

YAŞAM DÜZEYİNİN YÜKSELTİLMESİNE KATKIDA BULUNACAĞIM

“İlçe gelişimine, ilçe halkının refahına ve yaşam düzeyinin yükseltilmesine katkıda bulunacağıma inanıyorum. Asıl önemli olanın seçmenin oylarının yüklediği kul hakkı bilinci ve sorumluluğu ile görevi yerine getirmenin olduğunu biliyorum.

KENT YAŞAM BİLİNCİNİ GELİŞTİRECEĞİZ

Çukurova Belediyesi’nin Türkiye’nin önde gelen belediyeler arasında yer almaktadır. En iyi yapmak ve Çukurova’yı daha da yaşanabilir bir kente dönüştürmek adına meclis üyeliğine başvurdum. Hep birlikte çalışarak mutlu bir kent yaşam bilincini geliştireceğimize inanıyorum.

İLÇENİN TÜM SORUNLARINI ÇÖZECEĞİZ

Birçok hedeflerimiz ve projelerimiz var. Çukurova ilçesinin sorunlarını biliyorum, sürekli iş dünyasında olduğum için sahalardayım. Vatandaşlarımızın sıkıntılarını, ilçenin sorunlarını çözeceğimize ve daha refah yaşanabilir bir Çukurova’yı hep birlikte gerçekleştireceğimize inanıyorum.

VATANDAŞLARIMIZIN GÜVENİNE LAYIK OLACAĞIM

İş dünyasından aldığım tecrübem ve partimim gücüyle, Cumhurbaşkanımızın önderliğinde siyasi hareketinin çağ açtığı yoldan hizmet edebilmek için Çukurova Belediyesi meclis üyeliğine aday adayı oldum. Çukurova ilçemizde vatandaşlarımızın güvenine layık olmaya çalışacağım. Göreve talip olan tüm belediye meclis üyeleri aday adaylarının yollarının açık, başarılarının daim olmasını diliyorum” dedi.

SADIK SABUNCU KİMDİR?

1980 Adana doğumlu olan Sadık Sabuncu aslen Cizre kökenlidir. Öğrenim hayatına Dumlupınar ilköğretim okulunda başlayıp, orta ve liseyi Özel Yeni Lise’de bitirmiştir. Antakya Mustafa Kemal Üniversitesi Ziraat Fakültesi’nde öğrenim hayatını yarıda bırakmıştır. Evli ve 2 erkek babasıdır.

İş hayatına inşaat malzemeleri ve emlak sektöründe devam etmektedir.

95 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Gerçek Adana Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.