Hoşgeldiniz  
ads

TAŞ OCAKLARI RUHSATLARINI CEYHAN BELEDİYESİ VERMEDİ

admin | 17 Mayıs 2023 | Alt Manşet, Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Siyaset, Son Dakika, Sürmanşet, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, Ceyhan Kurtkulağı mahallesindeki 3 taş ocağı ruhsatının belediye tarafından verildiğine ilişkin iddiaların asılsız olduğunu vurguladı

“Kurtkulağı’ndaki taş ocakları ruhsatlarını Ceyhan Belediyesi vermedi”

“Vatandaşımızın can ve mal güvenliği son derece önemlidir”

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, Ceyhan’da vatandaşlarının canını, malını, yerini, yurdunu tehlikeye atacak hiçbir girişimde, iş ve işlemde bulunmadıklarını, bulunmayacaklarını vurguladı.

Ceyhan Kurtkulağı Mahallesi’nde, üç taş ocağının arka arkaya patlattığı dinamitler nedeniyle evleri çatlayan vatandaşlar için acil önlem çağrısı yapan Başkan Erdem, bu taş ocaklarına belediyenin ruhsat verdiğine ilişkin bilgilerin yanlış, iddiaların asılsız olduğunu vurguladı.

Ceyhan’da hiçbir vatandaşın can ve mal güvenliğinin tehdit altında olmasına rıza göstermeyeceklerini ifade eden Başkan Hülya Erdem, “Belediyemiz tarafından söz konusu taş ocaklarına verilen herhangi bir ruhsat yoktur. Ruhsatlar Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’na bağlı Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü’nce verilmektedir” diye konuştu.

Başkan Erdem, Ceyhan Kurtkulağı’nda yaşayan vatandaşlarının rahat ve huzurlu bir yaşama kavuşması için acil önlem çağrısını yinelerken, belediye olarak da üzerlerine düşen görevler varsa acilen yerine getireceklerini sözlerine ekledi.

304 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Gerçek Adana Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.