Hoşgeldiniz  
ads

Yalan söyle Baskısı yapıyorlar Bana!

SÜLEYMAN YALÇIN | 11 Mayıs 2023 | Alt Manşet, Genel, Gündem, Köşe Yazıları, Manşet, Son Dakika, Sürmanşet, Tüm Manşetler, Yerel Haberler


SÜLEYMAN YALÇIN
gercekadana01@gmail.com

Hani Ata sözleri bile bunu söylüyor gibi. “işi bilecen işe gitmeyecen”. Nedir o? Havadan para kazanacan. hep bana getirilen eleştiri. sende hep doğrucu Hasan’ımsın kardeşim? Napasın, aile terbiyesi beni böyle yetiştirdi. Bildiğiniz üzere her pazartesi ve çarşamba günleri GerçekAdana TV’de yorumlar yapıyorum. her yorumumu gerçekler üzerine kurmaya çalışıyorum. Çünkü televizyonumun adı Gerçek, ve her daim tarafım Fakat Halktan yana tarafım derken yalan söylemiyorum. Yaptığım yayınlarda kendime yakın siyasi partiyi çok eleştiriyorum. Hatta en çok onları eleştiriyorum, neden mi? Benim sizin düşüncenizde olmamı sağlayan Ahlak yapısı bana yakın olduğu için sizdenim. Memleket öyle bir hale geldi ki, “işi bilecen işe gitmeyecen” düşüncesine o kadar çok insan katıldı ki, zıvanadan çıktık. Bazen bazı arkadaşlarım bazı toplantılarda soğuk davranıyor neden basit neden bulunduğu kurumu eleştirmişim! Yahu diyorum ki, size şu kadar para aktarılmış sizin gibi aynı işi yapan meslektaşlar var neden onlara “delikli para” yok? Adam o kadar pişkin ki, dahası var diyor. iyi sende dahası varsa, bendede daha fazla eleştiri var. Durmam, halkın, yetim, garip, gurabanın parasını siz cebe indirin diye size oy vermedi bu halk!…

Herkesin doğrusu sen misin? diyen o kadar çok insan var ki, şaşırmamak elde değil. en çok duyduğum kelime “Şerefe de iç”. sanana herkesin yanlışından! Bir arkadaşım yel değirmenine karşı savaşan “don kişot” gibisin demişti, sanırım haklı, “kirlenmiş Dünya’da temiz kalmak çok zor”.

Bana mahalle baskısı var bu günlerde, “Yalan söyle” Baskısı… benim gerçekleri söylemem onların rahatlığını bozuyor çünkü.

Fakat ben söz verdim ve televizyonumun adını o yüzden Gerçek Adana koydum. gaza basmaya devam. sizlerin bana yaptığınız Mahalle baskısına boyun eğmeye Cem ve yaptığınız tüm yolsuzluk olaylarınızı buradan yazmaya devam edecem. Benimde bir depo yaptığım bir flaş belleğim var, bütün yaşadığım ve bildiğim her şey orada diyenlere meydanı boş bırakmaya cam.

280 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Gerçek Adana Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.