Hoşgeldiniz  
ads

“Zeydan Karalar’ın teoride emek, emekçi dostu; pratikte ise emek ve emekçi düşmanı olduğu anlaşılmıştır.”

admin | 13 Aralık 2021 | Alt Manşet, Genel, Gündem, Manşet, Son Dakika, Sürmanşet, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

“Adana Büyükşehir Belediyesi üç yıllık zamanda akılda kalıcı bir eser ve proje üretememiştir. Sayın Zeydan Karalar’a tavsiyemiz hizmet üretmemek için değil, hizmet üretmek için bahane araması, sözlerine sahip çıkması, kapı önüne attığı ve on binlerce aileleriyle birlikte perişan olan çalışanlara zulümden vazgeçmesidir. Kısaca diyoruz ki hizmet üret, emekçiye zulümden vazgeç! Bu kadar basit. Aksi halde ‘Küçük Emrah’ rolüyle, emekçilere zulümleriyle, bir de ‘Hoşgin masası’yla hatırlanacaktır.”

“Hizmet üret, emekçiye zulümden vazgeç!”

“Vatandaşı aldattı, Adana’ya zulmetti!”

“Kalbi başka, dili başka, eylemi başka!”

“Küçük Emrah rolüyle, hoşgin masasıyla, zulümleriyle hatırlanacak!”

ADANA – Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, CHP’li Zeydan Karalar başkanlığındaki Adana Büyükşehir Belediyesi’nden ve Adana Su ve Kanalizasyon İdaresi’nden (ASKİ) işçilerin çıkarılmasına tepki gösterdi.

“Vatandaşı aldattı, Adana’ya zulmetti”

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, hizmet üretemeyen, sürekli işçi çıkartmasıyla gündeme gelen Zeydan Karalar’ın vatandaşları aldattığını ve Adana’ya zulmettiğini söyledi. Avcı “Adana, 30 Mart 2019 seçimlerinde bir tercih yapmış ve CHP’li Zeydan Karalar göreve gelmiştir. Karalar’ın ve temsil ettiği siyasi anlayışın en çok kullandığı ‘emek, emekçi’ söyleminde samimi olmadıkları daha seçimin hemen sonrasında ortaya çıkmış, ilk icraatları emekçileri kapı önüne koymak olmuştur. Karalar’ın teoride emek, emekçi dostu; pratikte ise emek ve emekçi düşmanı olduğu anlaşılmıştır.” dedi.

“Kalbi başka, dili başka, eylemi başka”

Zeydan Karalar’ın 30 Mart 2019’da yapılan seçime saatler kala bir televizyon kanalında

Zeydan başkan bir sürü adamı işten atacak deniliyor. Belediye Başkanı olduğum bir yerde hiçbir kardeşimizi işten atmayacağız.” şeklindeki sözünü hatırlatan Avcı, “Bu sözler, üç yıllık zamanda binlerce işçiyi ekmeğinden eden birine ait. Hâlâ emekçileri türlü bahane ve gerekçelerle işten atmaya devam ediyor. Anlaşılan o ki Zeydan Karalar’ın kalbi başka, dili başka, eylemi çok daha başka; yazık!” ifadesini kullandı.

Avcı’dan Karalar’a tavsiyeler…

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı “Adana Büyükşehir Belediyesi üç yıllık zamanda akılda kalıcı bir eser ve proje üretememiştir. Sayın Zeydan Karalar’a tavsiyemiz hizmet üretmemek için değil, hizmet üretmek için bahane araması, sözlerine sahip çıkması, kapı önüne attığı ve on binlerce aileleriyle birlikte perişan olan çalışanlara zulümden vazgeçmesidir. Kısaca diyoruz ki hizmet üret, emekçiye zulümden vazgeç! Bu kadar basit. Aksi halde ‘Küçük Emrah’ rolüyle, emekçilere zulümleriyle, bir de ‘Hoşgin masası’yla hatırlanacaktır.” ifadesini kullandı.

459 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Gerçek Adana Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.