Hoşgeldiniz  
ads

ATO 35. Meslek Gurubu meclis üyeliği seçimlerinde kazanan Mehmet Ali Gül.

admin | 08 Ekim 2022 | Alt Manşet, Ekonomi, Genel, Gündem, Manşet, Son Dakika, Sürmanşet, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

Adana Ticaret odası Meclis üyelerinin seçimleri yapıldı. Bu Meslek örgütleri daha sonra çıkacak meclis üyeleri kanalı ile Ticaret odası Başkanını seçecek. Oda Başkanlığı için yarışan 3 aday, Mehmet Şahbaz’ın ekibi Beyaz Liste, 67 üyelik kazandı, bir diğer aday Yücel Bayram, 36 Meclis üyeliği kazanırken, 3. aday Cengiz Yılmaz, 18 Adaylık kazandı.

En büyük sürpriz 35.Meslek gurubu Nakliye ve personel Taşımacılığında yaşandı. 3 meclis üyeliğe sahip bu gurupta 30 yıldır “her yerde Meclis üyesi olan”! Askeri Dağlı, bu seçimlerde Mehmet Ali Güle karşı seçimleri kaybederken değişim başlamış oldu. Adana’nın köklü ailelerinden olan Gül Ailesi, Daha önce bir diğer ferdi olan Sedat Gül, Adana Büyükşehir Meclis üyeliğinden istifa edip Mimaralar odası Başkanlığı için aday olup 4 dönemdir Başkan olan Ozan Tüzün’e karşı Başkanlığı kazanmıştı. “Aile dediğin böyle olur dersek yanlış olmaz”, o kadar sevilen bir aile ki, aday oldukları her seçimi büyük çoğunlukla kazanıyorlar.

Bu Vesile ile bizde Gerçek Adana ailesi olarak Mehmet Ali Güle Meclis üyeliğinin hayırlı olması dileğini ileterek Adana için güzel şeyler yapacağı dileği ile.

248 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Gerçek Adana Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.