Hoşgeldiniz  
ads

AVCI: MHP seferberlik ruhuyla sahalarda

admin | 09 Kasım 2022 | Alt Manşet, Genel, Gündem, Manşet, Son Dakika, Sürmanşet, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

MHP ADANA

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, İl Yönetim Kurulu ve İlçe Başkanlarının katılımlarıyla düzenlediği toplantıda, MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin talimat ve mesajlarını paylaşırken, seçimin önemine vurgu yaptı.

“Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi’nin liderliğinde Ülkücü-Milliyetçi Hareket, önümüzdeki yıl yapılacak seçimi çok önemsemektedir. Bu seçimi ülkemiz açısından hayat memat meselesi olarak görüyoruz. Önce il il, sonra ilçe ilçe, 8 Ekim 2022’den itibaren ise köy köy çalışma başlatan Milliyetçi Hareket Partisi, yeni bir seferberlik ruhuyla sahalardadır. Bizler de Adana’da aynı ruh, aynı heyecanla hep halkımızın içindeyiz ve çalışma hızımızı artırarak devam ediyoruz.”

“MHP seferberlik ruhuyla sahalarda”

“Bu seçim ülkemiz açısından hayat memat meselesi”

“Sözde muhalefet iyice yoldan çıkmış durumda”

ADANA – Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, önümüzdeki yıl yapılacak cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği genel seçimlerinin Türkiye için, Türk Milleti için hayat memat meselesi haline geldiğini söyledi.

Avcı, Ankara’da verilen talimat ve mesajları paylaştı

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, İl Yönetim Kurulu ve İlçe Başkanlarının katılımlarıyla düzenlediği toplantıda, geçen hafta Ankara’da Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin düzenlediği İl Başkanları Toplantısı’nda verilen talimat ve mesajları paylaştı. Avcı, MHP Genel Merkezi’nin başlattığı ‘Köyüm Benim’ çalışmaları, her ilde çeşme hayratı hakkında bilgi verirken, üye kayıtlarına ve sandık görevlilerinin güncellenmesine ağırlık verilmesini istedi. Avcı, genel seçimlerde aday adayı olmak isteyen teşkilat mensuplarının 1 Aralık 2022 tarihine kadar mevcut görevlerinden istifa etmeleri gerektiğini de bildirdi.

Muhalefetin Türkiye’ye yönelik saldırıları…

Toplantının ardından, muhalefetin Türkiye’ye yönelik zarar veren açıklama ve faaliyetlerine dikkat çeken Başkan Avcı, “Koltuk için yalanı, fitneyi, kaosa hizmet etmeyi mubah gören, yabancı ülkelerde icazet arayan, terör örgütlerinin sözcüsü haline gelen sözde muhalefet iyice yoldan çıkmış durumda. Cenab-ı Allah’ın yeryüzündeki şanlı ordusu Türk Silahlı Kuvvetleri’ne, huzurumuzun teminatı Türk Jandarma Teşkilatı’na, Türk Emniyet Teşkilatı’na iftira atan, kara çalanlara Türkiye teslim edilemez.” şeklinde konuştu. 

“Adana’da aynı ruh, aynı heyecanla…”

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı “O yüzdendir ki Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi’nin liderliğinde Ülkücü-Milliyetçi Hareket, önümüzdeki yıl yapılacak seçimi çok önemsemektedir. Bu seçimi ülkemiz açısından hayat memat meselesi olarak görüyoruz. Önce il il, sonra ilçe ilçe, 8 Ekim 2022’den itibaren ise köy köy çalışma başlatan Milliyetçi Hareket Partisi, yeni bir seferberlik ruhuyla sahalardadır. Bizler de Adana’da aynı ruh, aynı heyecanla hep halkımızın içindeyiz ve çalışma hızımızı artırarak devam ediyoruz.” dedi.

282 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Gerçek Adana Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.