Hoşgeldiniz  
ads

İşbilir ailesinden Adana’ya yeni bir yatırım.

admin | 08 Haziran 2022 | Alt Manşet, Foto Galeri, Genel, Gündem, Manşet, Son Dakika, Sürmanşet, Tüm Manşetler, Video Galeri, Yerel Haberler A- A+

Adana’da iş insanı Hayati iş Bilir, daha önce yaptığı yatırımlara bir yenisini ekledi. Gıda sektöründe önemli bir yere sahip olan Hayati İş Bilir ve Oğlu Çınar iş Bilir Beyaz eşya sektöründe Hayati İş Bilir’in Gelini Damla İş Bilir öncülüğünde Aliya Izzetbegoviç caddesinde açmış oldukları Beyaz eşya dükkanına iş dünyasından ve siyaset Dünyasından ilgi çok büyüktü.

Açılışını Zeydan karaların yaptığı açılışta Çukurova Belediye Başkanı sayın Soner Çetin, Seyhan Belediye Başkanı sayın Akif Kemal Akay ve kalabalık bir Davetli gurubu katıldı.

Açılışta Konuşma yapan İş insanı sayın Hayati İş Bilir, bu dönemde Yatırım yapmanın zor olduğu bir dönemde Yatırım yapıyoruz iş Bilir ailesi olarak ve bu yatırımı daima Adana’dan başka bir yere düşünmedim hep Adana kazansın diyerek Adana’ya ne kadar bağlı olduğunu belirtti.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı sayın Karalar, konuşmasında bu dönemde yatırım yapmanın ne kadar zor olduğunu sadece 6 ay öncesine kadar akaryakıtın 7 lira olduğunu ve şu an 27 lira olduğunu düşünürsek bu gibi yatırımların ne kadar değerli olduğunu siz düşünün diyerek yatırım yapmanın ne denli zor olduğunu belirtti. Açılışa katılan diğer Belediye Başkanlarda halkın sevgi gösterileri eşliğinde katılıma destek vermişlerdir.

Bu yönüyle İş Bilir ailesi nede Bizde Gerçek Adana ailesi olarak Allah satı pazarı versin diyerek, Allah işlerini rast getirsin diyoruz.

1171 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Gerçek Adana Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.