Hoşgeldiniz  
ads

MHP’li Yusuf Kanlı ve adaylardan miniklere bayram sürprizi!

admin | 25 Nisan 2023 | Alt Manşet, Genel, Gündem, Manşet, Son Dakika, Sürmanşet, Tüm Manşetler, Yerel Haberler A- A+

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, milletvekili adaylarıyla birlikte, Ramazan Bayramı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle Adana Sevgi Evleri’ni ziyaret ederek, burada barınan kimsesiz ve yardıma muhtaç çocukların bayram sevincine ortak oldular.

“Çocuklar kadar şendik”

MHP Adana’dan çocuklara bayram ziyareti!..

ADANA – Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, milletvekili adaylarıyla birlikte, Ramazan Bayramı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle Adana Sevgi Evleri’ni ziyaret etti.

Çocukları yalnız bırakmadılar

MHP İl Başkanı Yusuf Kanlı, MHP Adana Milletvekili Adayları Firdevs Cingözler ve Zekeriya Siverekli ile birlikte iki bayramın birleştiği 23 Nisan’da Adana Sevgi Evleri’nde barınan çocukları yalnız bırakmadı. Çeşitli hediyelerle yapılan ziyarette her çocuğun bayram günlerindeki beklentisi, bu buluşmada da karşılanan çocuklar hayli mutlu oldu.

Birlikte oyun oynadılar

MHP KAÇEP’ten Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Yeşim Akkaş ve Seçim İşlerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Mükremin Kara’nın da eşlik ettiği ziyarette MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı ve Milletvekili Adayları, çocuklarla birlikte oyunlar oynayıp, bayram sevincini ve coşkusunu paylaştılar. Başkan Yusuf Kanlı,

sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda bu anlamlı ziyareti ve çalışmaya, “Çocuklar kadar şendik” notunu düştü.

129 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Gerçek Adana Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.